ЯКЩО ВАС ЦІКАВИТЬ SEO ТОДІ ВИ:

- побачили, що продажі безпосередньо залежить від відвідуваності ресурсу
- тому хочете підвищити відвідуваність, впізнаваність свого ресурсу в інтернеті;
- розумієте, що витрати на розкрутку інтернет-магазину або іншого онлайн-ресурсу будуть значно нижче, ніж організація офлайн-бізнесу
- знаєте, що за інтернет-продажами сьогодення і майбутнє
- хочете інвестувати в онлайн-бізнес для щоб створювати можливості для зростання, мати надійне джерело активного або пасивного доходу

ЕФЕКТИВНІСТЬ SEO

Чи ефективне SEO? Так ефективне. Чи буде корисно воно для вас? Кожен конкретний випадок індивідуальний. Скажемо тільки одне: в нашій практиці не було випадку, коли вкладені в пошукове просування кошти зовсім себе не виправдовували. Правильно підібрати інструмент в кожному конкретному випадку - головне завдання оптимізаторів і 40% успіху компанії. Решта 60% - якість контенту і джерел, за допомогою яких просувається ресурс.

НАШІ МОЖЛИВОСТІ


- повноцінне пошукове просування сайту
- організація рекламної компанії в Google, Youtube, Яндекс, Instagram
- наповнення ресурсу унікальним контентом: статті, фотографії, відео, огляди

ВАРТІСТЬ SEO

Відповідно до ваших запитів, цілями ми формуємо бюджет на SEO. Перед запуском SEO-компаній клієнта ми складаємо детальний комерційну пропозицію з набором послуг і передбачуваними результатами.

Мінімальна вартість: 100 у.о. / місяць. (Контент, посилання, аналітика).

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ