Обслуговування, супровід, налаштування прогрми 1С


Автомобіль вимагає заливки масла і технічного сервісу. З програмою те ж саме. За нею необхідно доглядати, щоб вона не підвела вас у бізнес-дорозі, не зламалася в самий відповідальний момент, завжди була чистенька і охайна, заводилася з першого разу. Вашій увазі сервіс обслуговування програми 1С. Що являє собою наш сервіс. Коротко - це комплекс заходів, спрямований на те, щоб Ви, приходячи на роботу, мали можливість безпроблемно виконувати свої функції в програмі 1С. А це: щоденна текуча робота по виписці документів, планування, продажу, управлінська і регламентована звітність, аналітика складських залишків, розрахунок зарплати, передача сировини у виробництво і т.д. Все це безперервний процес, частиною якої є програма 1С в ролі комунікатора людини з процесом.

Зупинимося докладно, що представляє сервіс обслуговування 1С:

Купівля

Ви можете купити будь-яку конфігурацію програми 1С, додаткові ліцензійні ключі, сервер 1С, СУБД для 1С і все інше, що пов'язане з 1С. З цінами на програмні продукти можна ознайомитись в нашому ПРАЙС-ЛИСТІ.

Установка

Установка програми 1С на ваш комп'ютер. Сюди входить установка самої платформи і конфігурації. В залежності від обраної системи роботи з базою даних, програма встановлюється на кілька комп'ютерів, або на сервер 1С і термінальні сервери. Установка включає в себе первинну настройку обліку та внесення відомостей про організацію. Придбання програми і послуги установки Вам достатньо буде для того, щоб почати працювати в програмі.

Налаштування

Послуга установки необхідна компаніям, у яких особливі вимоги до архітектури програми. Це можуть бути інтерфейси програми для користувачів, розгортання філіальної системи розподіленої бази даних 1С, права користувачів і т.д. Додаткові налаштування програми обговорюються заздалегідь з покупцем, тому що роботи можуть бути масштабні і по часу і по вартості можуть виходити за рамки стандартного пакету супровідного сервісу при покупці програми.

Заповнення довідників

За бажанням клієнта ми можемо надати послугу з початкового заповнення довідкової бази (номенклатура, контрагенти), а також внесення початкових залишків (заборгованість клієнтів, залишки товарів). Цією послугою доцільно скористатися на етапі планування покупки 1С, оскільки початкове внесення первинних даних потребує деякий час, а його у вас просто може не бути. Зі свого боку ми гарантуємо, що швидко і в строк внесемо всі необхідні динні, для того щоб можна було почати працювати в програмі відразу після покупки, тим самим заощадимо ваші трудоресурсы і час.

Абонентське обслуговування

Після установки і запуску програми, вам потрібно буде виконати сервісне обслуговування програми 1С. Обслуговування розуміє під собою підтримку в актуальності працездатності програми. На перший погляд непомітний сервіс, за який нараховується щомісячна плата, може здатися даремно витраченими коштами. Але це як робота автомобіля - нас не цікавить яким чином (технічно) їде автомобіль до тих пір, як він їде. Таким же чином вас не повинно цікавити, як працює програма. Головне - вона працює, а як - це вже наше завдання.

В комплекс послуг абонентського обслуговування входить:

- проведення щомісячних обов'язкових процедур: перепроведення , видалення документів, регістрів чистка

- копіювання баз даних 1С

- оновлення 1С згідно випуску оновлень фірмою 1С (ІТС)

- доробка, зміна за вимогою замовника: документів, друкованих форм, звітів, обробок

- додавання нових користувачів, настройка прав доступу

- написання посадових інструкцій для користувачів 1С

- навчання роботи в програмі (в офісі у клієнта/віддалене)

- консультування з будь-яких питань, пов'язаних з роботою програми, сповіщення клієнта про нові можливості програми

Якщо вас зацікавила можливість обслуговування програми 1С у нас, звертайтеся.

Ціна обслуговування однієї бази даних 1С - від 700 грн./міс.

Ми працюємо безпосередньо з клієнтами р. по Харкову і віддалено з усіма містами України.

Також, крім обслуговування, ми можемо стати просто Вашими добрими друзями і партнерами!

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ