Оновлення для програми 1С: Підприємство

 
 
Назва конфігураціїЦіна  (грн.)
Конфігурації Платформа 8
Бухгалтерія для України, редакція 1.2250
Управління торгівлею для України, редакція 2.3
250
Управління торгівлею для України, редакція 3.0250
Управління торгівельним підприємством для України, редакція 1.2250
Зарплата і управління персоналом250
Конфігурації Платформа 7.7
  Назва конфігурації Ціна  (грн.)
 1С: Бухгалтерія 250

 

У зв'язку з закінченням підримки конфігурації 1С Бухгалтерія 1.2 і Бухгалтерія 2.0 виконуємо перехід на версію BAS Бухгалтерія. Вартість переходу - 1200 грн.

Працювати у законодавчому полі - необхідність будь-якої компанії. Злагоджена робота з контрагентами, правильний документообіг - необхідні дрібниці для нормальної роботи всіх підрозділів компанії. Пропонуємо послугу оновлення конфігурацій з мінімальною втратою часу і фінансів в України.

Вам надається два варіанти отримання оновлень:

1. Разовий. За допомогою файлів оновлення, які випускає компанія 1С ми оновлюємо вашу программу. Файли оновлення мають бути надані замовником послуги. За один раз ви маєте змогу встановити оновлення з поточної версії до самої останньої. За нашою допомогою оновлення програми 1С безпечне і вчасне.
Ми розуміємо, що для встановлення довірчих відносин між клієнтом і компанією необхідно, щоб одна із сторін зробила крок назустріч. І ми робимо такий крок. Тому, зі свого боку готові надати для нових клієнтів перші послуги з оновлення 1С без попередньої оплати. Ціни разових оновлень конфігурацій 1С вказані в таблиці.

2. Абонентський. Ви можете замовити послугу с оновлення на цілий рік. Тобто, ми резервуємо для вас фахівця, який при випуску оновлень 1С одразу буде оновлювати вашу конфігурацию. Клієнти з абонентською формою обслуговування мають найвижчий пріорітет і 100 % гарантію вчасного обслуговування. Незалежно від кількості випуску оновлень протягом року у Вас будуть встановленні самі останнії версії релізів конфігурації. Ціни на абонентське оновлення програми складають:

- одна українська конфігурація - 1240 грн./рік

При абонентської підписці на послуги оновлення на дві і більше конфігурацій надається знижка в розмірі 30 % на другу конфігурацію і 50% - на третю. Якщо ви з нами співрацюєте на постійній основі, то більш вігідним вам стає наша співпраця.


Як проходить оновлення?

- Ви надаєте доступ до вашої інформаційної бази і оновленням
- Ми оновлюємо конфігурацію, перевіряємо, тестуємо
- Після успішного тесту ви працюєте в оновленій програмі

Запобіжні заходи

Передавши нам на оновлення конфігурацію, Ви не передаєте і не піддаєте ризику свої комерційні дані. Ми бачимо тільки програмну структуру 1С (модулі, коди, макети)
Оновлена конфігурація за бажанням клієнта може бути встановлена на копію бази для тестування оновлень і перевірки роботи старих функцій. Після успішного тестування на копії, оновлення завантажується в робочу базу даних.

Наші переваги

- ми не вимагаємо передоплати за наші послуги (крім абонентського обслуговування)
- час надання послуги 3-4 години з моменту подачі заявки
- ми працюємо віддалено, тому можемо внести зміни в будь-який зручний для Вас час (зазвичай зміни вносяться, коли ніхто не працює в програмі)

* Модифіковані конфігурації

Оновлення модифікованих конфігурацій (доопрацьованих, нестандартних) здійснюється самостійно клієнтом. Клієнт самостійно несе ризики за втрату даних при оновленні модифікованих конфігурацій.
Оновлення модифікованих конфігурацій можливо фахівцями нашої компанії, але вартість поновлення такої конфігурації буде на 50 % дорожче, ніж звичайна ціна разового або абонентського обслуговування.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ