Індивідуальне навчання в програмі 1С


КОРИСТЬ ВІД НАВЧАННЯ

 Насамперед, людям, що не мають жодного досвіду роботи з програмою, але яким у короткий термін потрібно навчитися. Також, фахівцям, що мають деякий досвід, але для виконання нових робочих функцій мають ознайомитися з розширеними функцціями програми. Отже це:

- менеджери, логісти, продавці, обслуговуючий персонал, оператори

- бухгалтери, економісти, аналітики, фахівці

- керівники, топ-менеджери, підприємці

  досить поширена програма. Її функції виходять далеко за рамки звичайної облікової системи, про що деякі навіть не підозрюють. Програма оснащена великою кількістю звітів, документів та засобів для ведення різноманітних операцій та аналітики. Як і будь-яке професійне засіб, професійна програма вимагає певної кваліфікації користувача. Для менеджера з продажу, оператора це може бути робота з документами, виписка рахунків, проведення видаткових накладних, формування простих звітів і прайс-листів. Бухгалтерам необхідні знання, як правильно виписувати податкові накладні, чи є непогашені зобов'язання по ПДВ і т.д. Керівнику компанії, власникам бізнесу буде цікава загальна картина діяльності компанії, яку можна отримати з допомогою правильно сформованого рапорту керівника або аналізу дебіторської заборгованості. Як ви розумієте всім цим навчиться правильно користуватися просто необхідно, якщо ви плануєте якісно виконувати посадові функції, претендувати на професійний розвиток і кар'єрне зростання. Якщо ви приватний підприємець, навчившись програмі 1С ви зможете самостійно вести облік бізнесу без сторонньої допомоги. Якщо Вам необхідно в короткий термін пройти базове навчання користувача програми 1С, звертайтеся до нас.

НАПРЯМКИ НАВЧАННЯ

- Управління торгівлею

- Управління невеликою фірмою

- Бухгалтерія

- Управління торговим підприємством

Як правило, вже достатній рівень кваліфікації для початку роботи з програмою користувач отримує через 2-3 години індивідуального навчання. Навчання може здійснюватися відразу одним курсом (2 години підряд) або з розбивкою на кілька занять для більшої засвоєння матеріалу. Навчання проводять практики програми 1С, вирішальні виробничі завдання і пройшли навчання за відповідним ІТ напрямами.

Звертайтеся до нас, за доступним, зрозумілим навчанням в програмі 1С!

Вартість навчання - 500 грн./година.

Навчання проводиться на території учня або в нашому офісі. Для бажаючих навчатися з інших міст можлива дистанційна форма навчання через сеанси віддаленої роботи.

ВІДДАЛЕНЕ ОНЛАЙН НАВЧАННЯ

Зважаючи на частиі зверненя користувачів з проханням навчити і допомогти з програмою 1С з різних міст України, в яких у нас немає представництв, ми запустили практику віддаленого навчання користувачів програми 1С по всій Україні. Дистанційне навчання відбувається наступним чином: через програму віддаленого підключення (TeamViewer) користувач підключається до нашого комп'ютера або ми підключаємося до комп'ютера користувача, на якій встановлена 1С. В режимі розмови (Skype, телефонний зв'язок) ми пояснюємо принципи роботи в програмі, відповідаємо на питання, демонструємо на екрані можливості програми або вирішуємо конкретну практичну задачу користувача. Таким чином у режимі реального часу проводяться віддалені заняття 1С, які практично нічим не поступаються офлайн-курсам в навчальному центрі і користувач отримує всі необхідні теоретичні та практичні навички для роботи з програмою. 

Вартість віддаленого навчання 1С - 400 грн./година.

Міста, в яких ми найчастіше проводимо віддалене навчання:

Київ Полтава Львів Хмельницький Івано-Франківськ Харків Дніпро Одеса Южноукраїнськ Сторожинець Запоріжжя Каховка Ужгород Черкаси Умань Костянтинівка Нова Каховка Нова Водолага Кривий Ріг Чернігів Хуст Щолкіне Шостка Фастів Чернівці Сміла Суми  Херсон Кропивницький Пирятин Стрий Могильов Тернопіль Рівне Слов'янськ Роздільна Славута Прилуки Рава-Руська Подільський, Пологи Обухів Ромни Новоград-Волинський, Коростишів Луцьк Нововолинськ Бориспіль Павлоград Миколаїв Миргород Ніжин   Слов'янськ Роздільна Славута Лубни Кролевець Мелітополь Жовті Води Вознесенськ Коростень Коломия Красноград Житомир Ізмаїл Охтирка Кам'янець-Подільський Конотоп Боярка Калуш Каховка Карлівка Дунаївці Кам'янка-Дніпровська Дубно Золотоноша Бровари Дрогобич Володимир-Волинський Горлівка Глухів Євпаторія Глобине Василівка Білгород-Дністровський Бердянськ Вишневе Біла Церква Виноградов Вінниця Бердичів Олександрія

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ