Підтримка та супровід програми 1С


 Завдяки накопиченому досвіду і сучасних засобів зв'язку наша компанія здійснює підтримку облікових систем 1С по всій Україні. Географія наших клієнтів досить велика, але найбільш часто ми надаємо послуги в містах, де зосереджені ділові центри нашої країни: Харків, Київ, Львів, Суми, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Донецьк, Херсон, Вінниця.

Яким чином надаються послуги з супроводу 1С на всій території України без представництв в кожному місті?

1. Всі послуги з супроводу стверджує клієнт з допомогою договору постійного обслуговування або технічного завдання (доробка, впровадження) в разі замовлення разових послуг. Технічне завдання - документ, план дій, який стверджує клієнт, але який ми складаємо. Таким чином, незалежно від місцезнаходження клієнта, порядок обслуговування та супроводу однаковий.
2. Використовуємо сучасні засоби віддаленого підключення до комп'ютерів клієнта. Підключаємося, вносимо зміни, налаштовуємо систему. Всі наші дії видно на екрані монітора. При цьому дотримуємося всі заходи безпеки при внесенні будь-яких змін (робимо копії бази даних перед внесенням змін, зберігаємо вихідні файли і т.д.).

Наші засоби зв'язку з клієнтом:

- Віддалені робочі столи (RDP)
- ТeamViewer або Ammyy Admin
- Обмін даними через електронну пошту і файлообмінники
Всі ці засоби дозволяють нам якісно надавати послуги програміста 1с віддалено.
Багато хто з вас знають, що практично в усіх великих українських містах є фірми-франчайзинги 1С, які також надають послуги з супроводу та розвитку 1С, але працюючи з нами у Вас буде ряд переваг порівняно з франчайзингами, а саме:

Наші відмінності від більшості фірм-франчайзингов

- ми більш гнучкі й більш зацікавлені у співпраці. Наприклад, фірми-франчайзинги не здійснюють віддалену підтримку клієнтів через спеціальні програми (ТeamViewer і Ammyy Admin тощо). Для виїзду спеціаліста-франчайзингу вам необхідно замовляти послугу і оплачувати рахунок, перш ніж ви отримаєте підтримку. Наша підтримка здійснюється на умовах домовленостей;
- для того щоб отримати консультацію у фірми-франчайзингу, вам необхідно мати діючу підписку на ІТС, а це можуть собі дозволити не всі фірми з урахуванням того, що річна вартість передплати становить більше 3000 грн. Без діючої підписки на супровід офіційні фірми-партнери " 1С " не проводять консультації. Крім того, якщо у вас модифікована конфігурація, підписка ІТС не гарантує відновлення і підтримку системи в актуальності, оскільки супровід модифікованих конфігурацій франчайзинги здійснюють за окрему плату крім самої ІТС. Ми здійснюємо підтримку і оновлення конфігурацій без ІТС і додаткових платежів;
- для вирішення складних завдань, виправлення помилок фірми-партнери " 1С " можуть зажадати копію бази даних 1С клієнта. З урахуванням того, що деякі компанії ведуть «сірий» і «білий» облік варіант передачі бази з комерційними даними для аналізу помилок, опису задач недозволено. Тому деякі питання можуть залишитися невирішеними дуже довго. За рахунок гнучкості і можливості віддалених підключень, ми вирішуємо завдання на стороні клієнта набагато швидше і ефективніше;
- у офіційних представників підтримка ведеться тільки через спеціальні запити з детальним описом проблеми і т.д. Як правило, на з'ясування причин і проблем йде від 2-х днів до 2-х тижнів. До того ж потрібен номер офіційно зареєстрованого програмного продукту. У нас ви відповідь отримуєте не більше ніж через 3 дні в рамках договору про обслуговування без відомостей про програмний продукт, ліцензії тощо;
- ви не зможете викликати штатного консультанта фірми 1С, у випадку якщо у вас є неліцензійне програмне забезпечення або сама 1С встановлена на неліцензійний Windows і т.д. З нами Ви не будете побоюватися, що ваші витівки з програмним забезпеченням стануть відомі небажаного кола осіб. Ми гарантуємо нерозголошення інформації про використовуваному (ліцензійному або неліцензійному), залишаємо цей моральний аспект на совісті клієнта.

Інші наші переваги з облуговування 1С:

- ми виконуємо замовлення клієнта і тільки. Нас не цікавить: де ви взяли програму 1С, на якому програмному забезпеченні вона у вас працює і т.д. Ми лише допомагаємо, консультуємо, робимо роботу, щоб Ваш бізнес був більш зручний і прибутковий;
- вартість наших послуг фіксована і прозора. Перед будь-яким замовленням послуг ми складаємо самостійно технічне завдання, виробляємо оцінку та інформуємо вас про вартість послуг. У разі незгоди з вартістю або умовами ви можете відмовитися від послуг або поторгуватися :)
- працюємо з будь-якими технологіями, які можуть забезпечити більш якісну роботу вашого бізнесу;
- ми не залишаємо клієнта один на один з його проблемою. Завдяки програмі абонентського обслуговування ми реально надаємо дієву допомогу клієнту, а не шукаємо відмовки або виправдання.
Серед наших послуг з супроводу і обслуговування 1С:
- доопрацювання конфігурації, створення нових документів, друкованих форм;
- написання звітів для: економістів, бухгалтерів, менеджерів, керівників;
- створення системи загальної бази даних 1С для компаній з філіальною структурою;
- консалтинг по організації обліку та ведення управлінської звітності в 1С
- організація синхронізація даних 1С з інтернет-магазином;
- наявність готових методик і найбільш затребуваних звітів для ведення торговельної, складської, фінансової діяльності;
- налаштування прав доступу користувачів у відповідності з логікою бізнес-процесів для коректного доступу до даних;
- розробка інформаційної політики і політики безпеки для забезпечення збереження даних і запобігання колізій у базі даних 1С;
- написання посадових інструкцій;
- розширення користувацьких ліцензій і ключів захисту 1С;
Підписавши договір на обслуговування з нами, ми зможемо супроводжувати і віддалено адмініструвати програму 1С у всіх містах України, в яких у вас є філії або торгівельна мережа.

Ми не надаємо і разові послуги, але прагнемо бути вашими помічником і партнерами у бізнесі!

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ