Доопрацювання програми 1С: ПідприємствоЧи можна доопрацювати 1С під себе?

Програма 1С в стандарті досить добре укомплектована для здійснення базових функцій з обліку та аналітиці.
Однак, є компанії, які відчувають необхідність доопрацювання базового функціоналу програми 1С під свою специфіку, під свої бізнес-процеси. Доопрацювання та донастройкі стосуються самих різних функцій - від прав користувачів до звітів.
Потрібно відзначити, що донастройка програми можлива лише завдяки тому, що у 1С відкритий код для внесення змін. За допомогою бізнес-процесника і програміста 1С можливі різні варіації дописування програми. У свою чергу така відкритість накладає на компанію та додаткову відповідальність у зв'язку з тим, що захопившись можна поданастраивать і поданаписывать зайві функції, що може призвести до непрацездатності програми. Тому рекомендується в міру захоплюватися внесенням змін в стандартний алгоритм роботи програми, користуватися по-можливості стандартним функціоналом.
Якщо у Вас все ж є необхідність доопрацювання будь-яких функцій або донастройкі програми, ми можемо надати такі послуги на умовах аутсорсингу.
У нашому штаті досвідчені проектувальники, аналітики та програмісти, які допоможуть оцінити реальність виконання завдання, реалізувати його. Всі роботи по модифікації і доопрацювання 1С здійснюються на умовах попередньої оцінки робіт.

Що найчастіше доопрацьовують?

Найчастіше нащі клієенти замовляють доопрацювання 1С у таких обастях:
размежування прав доступу користувачів
обмеження доступу користувачів до комерційної інформації
захист від викрадення баз даних, комерційних даних з 1С
доопрацювання друкованих форм документів
обрабки 1С для полегшення обробки даних, груповий друк документів, зміна довідників 1С
створення нових обробок для масового введення даних в 1С(ціноутворення, завантаження замовлень, перезавантаженняданих з бази у базу)
написання звітів дляспецефической вибірки та аналізу даних
створення нових модулів в 1С з метою реалізації нестандартних фукнций
зв'язок 1С з інтернет-магазином
налаштування 1С для роботи через Інтернет
ряд інших специфічних доробок "підкомпанію"

Конфеденційність

При виконанні робіт з модифікації та настроюванні дотримуємося правил нерозголошення конфеденциальной інформації про діяльність клієнта. Виходимо з принципу мінімально-достатньої інформації для виконання конкретного замовлення.
З виконаними роботами по модифікації та доопрацюванні Ви можете ознайомитися в нашій рубриці "Виконані проекти 1C".

Вартість доопрацювання

Програмування, модифікация – 500 грн./година

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ