Рішення під ключ - це комплекс послуг, що автоматизують управління підприємством за допомогою сучасних бізнес-додатків. Рішення цікаве, насамперед, тим, хто хоче комплексно вирішити питання автоматизації, покладаючись на досвід професіоналів. Пропозиція охоплює повний обсяг послуг, від вибору аутсорсингу до розробки бізнес-процесів і підтримки корпоративної інформаційної системи (КІС). 

Рішення під ключ - це:

 

 1. Вибір підходящої корпоративної інформаційної системи з урахуванням особливостей компанії, незалежно від виробника програмного забезпечення.

 2. Складання проекту та термінів впровадження обраної системи

 3. Контроль за дотриманням виконання вимог і термінів до проекту..

 4. Безпосереднє впровадження системи, запуск і тестування. Перевірка правильного транслювання реальних бізнес-процесів компанії в інформаційну систему. Доопрацювання за бажанням замовника окремих модулів і операцій.

 5. Навчання співробітників компанії роботі в КІС, складання посадових інструкцій.

 6. Супровід і післяпродажне обслуговування, консалтинг.

 

Наш досвід:

 

 1. Наявний унікальний успішний практичний досвід дає нам можливість пропонувати клієнтам Best practice в сфері: логістики, продажів, бухгалтерського обліку, фінансового аналізу, бюджетування, планування та ін

 2. Участь в інформаційних проектах компаній мають багаторівневу структуру управління

 3. Досвід роботи з клієнтами різних галузей і форм власності: торгівля, логістика, виробництво, послуги, DIY і ін

 4. Відповідальні за свою роботу, зацікавлені в довгостроковому співробітництві, а не в разовому продажу послуг

   

   

  Розвивається український ринок, а разом з ним розвиваються українські компанії перебувають постійно в динаміці. Розвиток, конкуренція, прогрес на кожну компанію впливають по-різному, але всі об'єднані основною метою - ефективне управління компанією.
  До загальної мети всі йдуть різним шляхом. Хтось нарощує клієнтську базу, хтось постійно змінює постачальників з метою купівлі більш дешевої сировини або товарів, а хтось консолідує всю комерційну інформацію в одній базі даних для акумулювання всієї жизненноважной ділової інформації.
  На щастя, останнім часом коштів для збору, зберігання, обробки даних досить багато.
  Обладнання і програмне забезпечення роблять цей процес не таким трудомістким, як на зорі розвитку інформаційних технологій в Україні, коли вся ділова інформація фіксувалася в блокнотах, текстових процесорів, електронних таблиць і т.д. являла собою розрізнених хаотичних процес.
  Наш проект пропонує послуги з організації «Під ключ» всієї інформаційно-забезпечувальну системи компанії. Ми пропонуємо дану послугу, так як маємо достатній досвід, кращі практики та напрацювання організації бізнесу компаній різних сфер і галузей: сільське господарство, торгівля та дистрибуція, виробництво, бухгалтерський облік, роздрібна торгівля, сфера послуг.
  «Рішення під ключ ІТ» має на увазі комплекс заходів, що включають:
  Вибір інформаційної стратегії компанії (написання інформаційного проекту (статуту))
  Організація власної ІТ системи або підбір постачальника послуг (аутсорсинг)
  Підбір системного та бізнес програмного забезпечення
  Підтримка та консультування з реорганізації, розширенню компанії, трансформація відповідно ІТ інфраструктури
  Серед пропонованого ділового програмного забезпечення доступні постачальники програмних продуктів: 1С, Парус, Галактика, Супер Маг, Галіон ІТ. Всі перераховані виробники спеціалізовані у своїй конкретній сфері, тому впевнені в їх функціональності та надійності ми пропонуємо клієнтам краще ЗА низькими цінами передових софтверних компаній України і СНД. Купити ці програмні продукти можна у нас через інтернет-магазин з подальшою підтримкою і супроводом.

   

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | Блог 

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2021 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ