Первинні документи

 {showhide title="..." template="strong" changetitle="Сховати опис "Бланки первинних документів" " mousetitleistitle=true closeonclick=true titleasspan=true}

 Для ведення документообігу будь-який підприємець, будь-яка компанія повинна мати бланками первинних документів, для здійснення господарських операцій: оприбуткування, списання, реалізації, повернення, виробництва товару і послуг. Бланки документів необхідні особливо компаніям, у яких немає спеціальних програм для ведення документообігу. Деякі компанії відмовляються від ведення документації в програмі або тимчасово змушені вести облік в Excel на бланках документах у зв'язку з частими змінами законодавства або які фінансово не можуть дозволити собі купівлю відповідного ПЗ. Також часто компанії з філіальною структурою вдаються до такого способу економії, як виписка первинних документів у філіях та віддалених підрозділах на бланках, Word і Excel, а після того як первинні документи передаються в головний офіс вносяться в облікову систему. У будь-якому випадку Ви повинні віддавати собі звіт в тому, що виписка первинних документів не в обліковій програмі спричиняє ряд недоліків: розрізнена нумерація, ручне коректування друкованої форми заднім числом, неоперативне списання (оприбуткування) ТМЦ, додатковий час на оформлення документів.

У своїй рубриці ми абсолютно безкоштовно надаємо бланки первинних документів, однак, рекомендуємо всім тим, хто піклується про точності і достовірності свого обліку не економити на купівлі облікової системи. Хороших якісних результатів можна досягти за програмами: 1С, Парус, Галактика, SAP і т. д.

 

 {/showhide}