Що знаходять користувачі в інтернеті, коли хотіт вирішити задучу по автоматизації обліку? Пропозиція програмних продуктів з ціною за "коробку". Що означає ця ціна? Вона означає покупку прав на використання певного програмного продукту, наприклад 1С.
Зауважте, дає право, а не автоматизує. А що або хто автоматизує? Фахівці, які займаються впровадженням, установкою, налаштуванням програмних продуктів. Тобто коли звичайний користувач дивиться на ціну в 300 у.о. за коробку з ліцензією 1С, для нього це не остаточна ціна за "рішення його проблеми".
Скажімо простіше. Купити будматеріали, не означає виконати ремонт.

Тепер докладніше, з чого складається ціна автоматизації.

1. Програмне забезпечення.
2. Впровадження. Установка, настройка, навчання.
3. Не обов'язково, але, можливо, доробка програми.
4. Підключення додаткового обладнання.
5. Супровід.

ЯК НАДХОДЯТЬ ЗАМОВНИКИ

Економ-варіант. Піратський. Поганий.

Встановлюють самі або просять когось встановити ламану версію 1С. Налаштовують самі облік, в найскладніших випадках звертаються до фрілансерам за підтримкою. Користувачі з цим варіантом приречені на вічне поневіряння, в пошуках, хто їх буде супроводжувати, де брати поновлення для програми, як зробити так, щоб за порушення авторських прав використання программинх продуктів їм нічого не було.

Правильний. Білий. Хороший.

Купують програму 1С та додаткові ліцензії, якщо такі потрібні. Замовляють впровадження програми з подальшим офіційним супроводом. Платять більшу суму грошей ніж в економ-варіанті, але зате працюють спокійно, можуть звертатися за допомогою як до фрілансерам так і офіцій, мають всі права і переваги користувачів ліцензійного програмного продукту.

ЯК НЕ ВИТРАТИТИ ГРОШІ ДАРЕМНО

Якщо ви хочете купити програму 1С і не "потрапити на гроші", рекомендуємо наступну схему роботи.
1. Напишіть мети проекту, бажаний кінцевий результат, завдання, які потрібно закрити. Не перестарайтеся з вимогами. Кожне додаткове ваше "хочу" відіб'ється на загальній оцінці проекту.
2. Зверніться в компанію що займається продажем програмних продуктів з проханням вивчити вимоги до проекту.
3. Отримайте зворотний зв'язок, яка може повернутися до вас:
а) комерційною пропозицією (суохо, у справі)
б) комерційною пропозицією і пропозицією протестувати на демо-базі рішення, найбільш відповідне під цілі вашого проекту.
4. Виберіть кращий за відчуттями і грошей варіант серед продавців.
Обговоріть приблизні терміни впровадження 1С. Сплатити рахунок і купити програму швидко, а впровадження вимагає людино-години. Може трапитися так, що у обраної для автоматизації обліку компанії-впроваджувача зараз немає вільних фахівців, тому що все на проектах, хоча їх пропозиція може бути кращим.

Цифри, цифри ...

Даємо, цифри, які повинні вас цікавити.

1. Ціна ПО. Ціни на конфігурації і доп. ліцензії доступні за посиланням. На вскидку ціна за конфігурацію Управління торгівлею - 300 у.о.
2. Ціна години фахівця. 18-20 у.о.
Це середньоринкові ціни. У зависмости від рівня розв'язуваних завдань і авторитету компанії-впроваджувача ціна фахівців може різнитися. Ціни на програмні продукти 1С у всіх продавців однакові.

Якщо вам потрібна допомога, можете зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом. Немає завдань, які неможливо вирішити. Є клієнти, які не готові платити. Жарт.
Ми до всіх клієнтів ставимося дуже доброзичливо, відкриті до співпраці і вирішення питань.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ