У зв'язку зі сформованими несприятливими епідеміологічними умовами в Україні і в світі, загрозою збитку здоров'ю, а також заборони на законодавчому рівні повноцінно працювати, багато компаній змушені частково або повністю зупинити роботу офісів, підрозділів, магазинів.

Оскільки зупинити роботу надовго для бізнесу одно його втрати або великих збитків, то багато, щоб хоч якось підтримувати роботу компаній переводять роботу співробітників в режимі віддаленої. В принципі це не новий спосіб роботи, багато давно і ефективно його використовують, але в зв'язку з епідемією в терміновому режимі ті хто раніше не працювали віддалено переходять на такий режим роботи.

ЯК ОРГАНІЗУВАТИ ВІДДАЛЕНИЙ ДОСТУП

Для того щоб співробітники могли працювати віддалено необхідно:

1. Сервер з підтримкою віддалених робочих столів.
2. Встановити на сервер необхідне програмне забезпечення (1С, Медок, Excel).
3. Перенести на сервер бази даних програм
4. Налаштувати підключення до сервера комп'ютерів співробітників

Робота на віддаленому сервері мало чим відрізняється від роботи з локальної мережі. До того ж робота у віддаленому режимі має і ряд інших переваг, з якими можна ознайомитись в цій публікації.

Якщо вам потрібні консультації з даного питання можете звернеться в нашу службу підтримки за роз'ясненнями. Ознайомитися з тарифами на оренду серверів можна тут.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ