Популярні програми 1С хороша тим, що з установкою і запуском може впорається користувач (бухгалтер, спеціаліст, підприємець) зі звичайними знаннями ПК за наявності всіх необхідних компонентів для установки, а саме:

1. Платформа 1С
2. Конфігурація 1С
3. Ключ захисту

Коротко для чого потрібні ці три компоненти. На платформі працюють всі рішення 1С. Ви могли чути про такі платформах 1С: 7.7, 8.1, 8.2, 8.3. Платформи в свою чергу поділяються на версії. Наприклад, платформа 8.2 ділиться на версії: 8.2.14, 8.2.15, 8.2.16 і т.д. Платформа не вирішує жодних завдань. Це просто основа (шасі) для конфігурації. Конфігурація, як раз таки вирішує завдання обліку, виробництва, планування і, може бути, ви чули про такі популярні конфігураціях 1С як: «1С Бухгалтерія», «Управління торгівлею», «Роздріб», «Управління виробничим підприємством» і т.д. Конфігурації також поділяються на версії і при установці програми потрібно враховувати можливість роботи версії конфігурації на версії платформи. Наприклад, версія конфігурації «Управління торгівлею 2.3.24.3» не може працювати на версії платформи 1С нижче 8.2.19 - тільки вище. Зазвичай компанія 1С у файлі Readme.txt до конфігурації і оновлень конфігурації вказують відповідність і вимоги до платформи. Щоб не помилитися рекомендуємо встановлювати останні версії і платформ і конфігурацій. Де взяти настановні файли? Якщо ви підписані на підтримку ІТС, то в особистому кабінеті. Якщо у вас підписки немає - пошукайте в інтернеті, скачайте демо-конфігурацію.
І третій важливий пункт - ключ захисту. Може бути програмним (ціферний код) або апаратний (флешка). Проблем менше з апаратним ключем, хочаб тому що його можна легко переставляти з комп'ютера на комп'ютер. З програмним ключем спроб перестановки 3. Отже, далі описана інструкція по установці 1С з урахуванням того, що у вас є всі три компоненти для установки.

1. ВСТАНОВЛЕННЯ ПЛАТФОРМИ

Розпакуйте архів з платформою і знайдіть інсталяційний файл setup.exe
Запустіть файл setup.exe і крок за кроком робіть логічний вибір з варіантів, які надає програма. Наприкінці установки 1С попросить встановити драйвер захисного ключа - ключа перевірки ліцензії. Встановіть його. Платформа по-замовчуванню встановиться на комп'ютер в директорію диска «C: \». Після установки платформи на робочому столі і в «Пуск» з'явиться ярличок запуску програми 1С. Якщо ви зараз запустіть програму 1С то відкриється чиста програма без конфігурації. На даному етапі, якщо у вас є база даних, в програму можна завантажити інформаційну базу, бекап (копію) - формат файлу з розширенням * .dt
Якщо копій немає саме час приступити до установки конфігурації.

1234567

 настисніть на зображеня, щоб збільшити

2. ВСТАНОВЛЕННЯ КОНФІГУРАЦІЇ

На комп'ютері може бути встановлено скільки завгодно конфігурацій. Встановлені конфігурації доступні для використання при додаванні нової інформаційної бази. Установка конфігурації аналогічна установці платформи 1С, тому детально описувати дану процедуру ми не будемо.

3. КЛЮЧ ЗАХИСТУ

Якщо ви зробили все правильно, то на етапі установки платформи ви встановили драйвер захисного ключа. Тепер саме час його застосувати.
USB
 Вставте в будь-який USB вхід USB ключ. Через 30 секунд комп'ютер має розпізнати ключ. Можна входити в 1С.
Програмний
Запустіть 1С і дотримуйтесь інструкцій активізації програмного ключа. Уважно вносите і обов'язково зберігайте на комп'ютері всі дані, які заповнюєте. Вони вам потрібні будуть при відновленні програмної ліцензії. Ліцензію не вдасться відновити, якщо хоч один символ з реєстрації не співпаде при повторному введенні даних для відновлення. Рекомендуємо взагалі спочатку зберегти в текстовому редакторі всі реєстраційні дані організації, а потім їх копіювати в реєстраційну анкету 1С.
Установка завершена. Подальші налаштування програми виробляються безпосередньо в самій програмі: облікова політика, відомості про організацію, довідники. За великим рахунком вже можна працювати, створювати бази 1С, вести облік ...

 Якщо у вас виникли труднощі з установкою, зверніться в нашу службу підтримки. Наші фахівці на виїзді або віддалено допоможуть вирішити всі завдання.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ