Мобільність для багатьох співробітників стала атрибутом необхідності. Ряд сучасних професій зараз не передбачають постійної присутності співробітника в офісі на стаціонарному робочому місці. Це відноситься до працівників торгівлі, адміністраторам, менеджерам, керівникам.
 І світ всіх нас як би підштовхує до мобільності привносячи в наше життя всілякі гаджети та програмне забезпечення, яке здатне організувати мобільні місця для співробітників.
 Ми задалися пошуком питання на відповідь, а чи можна встановити або працювати з планшета в програмі 1С. Відповідь - ТАК, можна. Нижче описано, як це зробити:

ВАРІАНТИ ПІДКЛЮЧЕННЯ З ПЛАНШЕТУ ДО 1С

Спосіб № 1. Встановити на планшет компоненту підключення до віддаленого робочого столу. Даний спосіб підключення увазі, що у вас є віддалений комп'ютер (сервер), до якого можна підключитися з звичайного комп'ютера за технологією RDP. Як з комп'ютера, так точно і з планшета можна підключитися до віддаленого робочого стола, а далі і до всіх програм, які встановлені на сервері. Планшети з операційною системою Android (перевірено на практиці) підтримують таку технологію. Для демонстрації вирішення можете звернутися в нашу службу підтримки.

Спосіб № 2. Публікація бази даних 1С на веб-сервері і підключення до неї з будь-якого пристрою, підключеного до інтернету через веб-браузер. Дане рішення можна вважати універсальним, так як архітектура мобільного пристрою ніяк не пов'язана з архітектурою комп'ютера, на якому опублікована база 1С. Сумісність пристроїв у даному разі 100 %.
Але є один великий недолік даного рішення. Не всі конфігурації 1С поки що підтримують роботу в тонкому і веб-клієнта. Якщо у вас приміром старенька версія "Управління торгівлею", то не вийде працювати в 1С через планшет, ПК через браузер. Шукайте інформацію в інтернеті або у официальнйо служби підтримки про те чи підтримує ваша версія конфігурації кероване додаток і роботу в режимі тонкого клієнта.

ЗАМІСТЬ ВИСНОВКУ

Зі свого боку хочемо дати невелику пораду компаніям прагнуть до новацій та автоматизації своєї діяльності. Навіть якщо у вас є фінансова і технічна можливість, не варто раптово переводити весь персонал на планшети слідуючи модному тренду. Радимо використовувати дану технологію, там де це виправдано. Не потрібно забувати, що планшет - це більше просмотровое, медійний пристрій, не здатне повноцінно замінити комп'ютер або ноутбук з фізичною клавіатурою. А заміна ПК на планшети може привести до великого розчарування технологією із-за незручного роботи з текстово-циферными даними.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ