Контроль за збереженням матеріальних цінностей розподіляється на кілька етапів:
1. Створення необхідних умов для збереження ТМЦ
2. Проведення періодичних натуральних перерахунків ТМЦ
Перший пункт передбачає фундаментальні основи для нормальної роботи підприємства: належного вигляду приміщення, здатні забезпечити збереження матеріальних цінностей, організована система допуску на місце зберігання, система охорони об'єкта зберігання в неоперационное час. За організацію всього цього як правило відповідає керівництво компанії на етапі створення складу, приміщення, магазину, іншого місця зберігання.
На керівників функціональних підрозділів покладається як правило вторинна функція - періодичний контроль. Найчастіше періодичний контроль здійснюють методом перерахунку натурального кількості наявних у наявності ТМЦ та порівняння отриманих даних з документальними. В 1С даний метод організований з допомогою документа "Інвентаризація товарів на складі". Даний документ є практично у всіх конфігураціях, за винятком тих, які призначені для обліку послуг або обробки аналітичної інформації.
Документ «Інвентаризація товарів на складі» призначений для формування та друку слічітельной відомості і інвентаризаційному описі при проведенні інвентаризації на складах організації, а також виписки актів списання та оприбуткування надлишків на підставі цього документа за наявності розбіжностей між фактичними і документально підтвердженими залишками номенклатурних позицій. В може бути оформлено довільну кількість документів "Інвентаризація" по одному і тому ж складу, за однією і тією ж номенклатурою. Часто користувачі програми вдаються до хитрощів при внесенні інвентаризаційних відомостей - внесення інвентаризації за групами номенклатури. Для чого це роблять? Справа в тому, що при великій кількості номенклатури в довіднику (1000-5000) вбити в один присід всю відомість проблематично. Тому навпроти поля "Номенклатура" вибирають групу, щоб внести перерахунок по конкретній групі товарів. 

 Проведення документа не робить ніякого руху в регістрах, однак, за результатами інвентаризації можна виписати підлеглі документи: "Списання товарів" і "Оприбуткування товарів". Склад цих документів буде заповнений згідно з результатами проведення інвентаризації, тобто в табличну частину документа «Оприбуткування товарів» буде занесений надлишок номенклатурних позицій, виявлена в результаті інвентаризації, а в табличну частину документа «Списання товарів» будуть занесені ті номенклатурні позиції, які необхідно списати за результатами проведеної інвентаризації. Після проведення цих документів, кількість номенклатурних позицій на складі встановиться рівним реальній кількості, зафіксованих у інвентаризаційній відомості.

Наші проекти | Софт | Послуги | Програмування | Оренда сервера | FAQ

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2024 ЕРП ПРОЕКТ