Будь-якому фінансисту необхідно знати, скільки у нього на залишках грошових коштів, щоб маневрувати з платіжним балансом. В 1С є звіт, який показує, скільки та якими коштами володіє компанія. Звіт по коштах знаходиться у вкладці Звіти - Грошові кошти – «Відомість по коштах».
Функціонал даного звіту дозволяє настроювати різні конфігурації відображення даних. Нижче розглянутий приклад налаштування залишку готівкових і безготівкових грошових коштів на рахунках і в касах компанії. Повторивши наші налаштування і зробивши такий же звіт, ви придбаєте достатній досвід для конфігурування власних індивідуальних налаштувань.
Завдання: сформувати звіт по залишках грошових коштів з розбивкою на готівкові/безготівкові по місцях зберігання на поточну дату.
Для новачка не зайвим буде прочитати матеріал про струм як в принципі формуються звіти в 1С, для освоєння основних азів і т. д. Якщо у вас є початкове уявлення користувача навігації в 1С, то можете відразу приступати до виконання завдання.
Нижче на скріншотах показана послідовність дій і результат формування звіту. Сформуйте звіт з такими ж самими налаштуваннями в своїй програмі. У вас повинен вийде звіт як на малюнку 3. Описова частина налаштувань звіту така:
1. Вкажіть дату, на яку вам потрібні дані
2. На вкладці "Угрупування" видаліть рядки які були і додайте дві нові: вид грошових коштів, банківський рахунок/каса. Важлива черговість!
3. На вкладці "Додаткові поля" додайте поле валюта. Це не обов'язково, але якщо у вас ведеться облік в іноземній валюті.
Увага! не плутайте звіт "Відомість по коштах" з іншими фінансовими звітами 1С: Відомість по взаєморозрахунках, Продажу. У цих звітів зовсім інше призначення.

 1. Групування 2. Додаткові строки
 3. Результат

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ