Вилучення документів і будь-яких інших об'єктів з 1С відбувається наступним чином:
 
1. Документ або об'єкт, який потрібно видалити позначається на видалення. Функціональна клавіша Del на клавіатурі або відповідна піктограма в 1С. Піктограма для проведення операції видалення, як правило, перебуває у контекстному меню об'єкта - Дії - Видалити. Після натискання клавіші і чи піктограми видалити картинка документа перекреслюється маленьким червоним хрестиком. Після цього вважається, що документ (об'єкт) втрачає свою силу (анулюються) не зникає з бази даних і може бути відновлений до проведення в 1С регламентної процедури "Видалення позначених об'єктів", після якої позначені на видалення об'єкти остаточно видаляються з бази даних 1С.
 
2. Запускається обробка "Видалення позначених об'єктів" . Потім необхідно натиснути кнопку "Контроль". Обробка проконтролює, можуть бути видалені з бази позначені на видалення об'єкти. Відразу обмовимося про те що не всі об'єкти будуть видалені з бази даних. Програма не може видалити, наприклад, ті документи, довідники посилання на які беруть участь в інших документах. Це може бути прихід, з якого були проведені реалізації товарів. Для того щоб перезаписати руху витрат необхідно його перепровести. Тільки тоді регістри оновляться, і програма зрозуміє що позначений на видалення надходження товарів дійсно нічим не пов'язане і не потрібно в програмі. З видаленням елементів довідника справи йдуть ще гірше. Якщо хоча б в одному документі є посилання на цей елемент то він не вийде з програми поки ви не заміните його іншим елементом. Як ви розумієте таких посилань може бути безліч. Щоб їх все знайти існує інша обробка-помічник - "Пошук посилань на об'єкти". Знаходиться в Операції - Пошук посилань на об'єкти. У ній можна виловити всі посилання на будь-який елемент бази даних, точно з'ясувати причину що тримає позначений на видалення об'єкт в базі даних.
 Нагадуємо, що регламентна процедура видалення об'єктів з 1С виконується в монопольному режимі. Як перейти в монопольний режим? (посилання)

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ