Ніщо.

 Неправильно поставлене питання тягне неправильну відповідь. Некоректно порівнювати дві конфігурації 1С різного призначення. Дилетанту може здатися, що програма 1С - це девайс для обліку продукції, бухгалтерські проводки, баланс тощо незалежно від функціонального наповнення програми. І, звичайно, все це не так. Деякі контури схожі один на одного, але 1С Управління торгівлею, 1С Бухгалтерія два принципово різних продукту.

У чому відмінність?

Призначення

 "1С Бухгалтерія" - програма для обліку, "Управління торгівлею" - для торгівлі. По просту кажучи так і є. Виходьте із завдань, які вам необхідно вирішити програма повинна виправдовувати Ваші очікування. Виставляти покупцям рахунки на оплату, тримати під резервом товар, вести розширену торговельну аналітику - "1С Управління торгівлею". Нарахувати зарплату і відпускні працівникам, амортизацію основних засобів, підготувати звіт про фінансові результати - "1С Бухгалтерія".

Аналітика

 Аналітика - ключова відмінність двох програм. В "1С Бухгалтерія" повно регламентованих звітів і форм, необхідних для закриття місяця, кварталу, здачі даних в держ. органи і т. д. Натомість зовсім немає товарної аналітики. В 1С Торгівля мало звітів для формування фінансових показників діяльності, регламентних звітів, зате дуже багато торгової і товарної аналітики. До того ж в 1С Торгівля документи можуть бути відображені в бухгалтерському обліку, а можуть бути не відображені виходячи з міркувань управління компанією. Ідеальне рішення - поєднання цих двох програм. Так багато хто і робить перевантажуючи на початку місяця дані за минулий місяць з Торгівлі в Бухгалтерію.

Проводки

 Ніяких таких проводок і рахунків бухгалтерського обліку в конфігурації "Управління торгівлею" немає. Вони тут і не потрібні. Якщо вас бухгалтер ненароком попросить надати інформацію щодо залишку на рахунку 28 або 90, можете спокійно відповісти, що в УТ облік за рахунками не ведеться. Зате при проведенні документів в Бухгалтерії товари оприбутковуються та списуються відразу за рахунками синтетичного обліку.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ