Будь-який користувач, який користується програмою на базі 1с, повинен знати назву своєї конфігурації і її поточний реліз.

 Спеціально для цього розробники версії 8.3 платформи "1С Підприємство" вивели у верхню праву частину програми частина кнопку з літерою «і» (інформація про програму).


Після натискання даної кнопки у вікні ми побачимо повну інформацію про наш програмному продукті.
В верхній частині вікна знаходиться інформація про те, яку версію платформи ви використовуєте.
Ця інформація важлива для кожного користувача програм 1С з кількох причин. Розробники продуктів на базі 1с дуже часто використовують нові технології, які не підтримуються старими версіями платформ. Тому часто в оновленнях вони пишуть, що новий реліз конфігурації буде працювати на платформі не нижче певної версії (вказаний мінімальний поріг версії).
Тобто якщо зазначено, що нам потрібна платформа не нижче 8.2, відповідно у вас повинна бути встановлена платформа не нижче даної версії.
При зверненні в службу підтримки 1С будь-якої компанії, два перші питання, які ви почуєте від фахівця «Яка у вас конфігурація і платформа програми?»

 Саме з цих причин, назва версія конфігурації і платформи - це два ключових моменти, які повинен знати кожен користувач програми 1С.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ