Завантаження даних з Excel в 1С

Багато, хто працюють в програмі 1С, стикаються з необхідністю завантаження даних з електронної таблиці Excel, 1С. Коли у користувача може виникнути необхідність такої завантаження:
сформований звіт, збережений в Excel, оброблений. Оброблені дані необхідно завантажити в 1С у вигляді документа (переміщення, повернення постачальнику)
є список номенклатури, який потрібно завантажити в довідник. Список номенклатури знаходиться в Excel
будь-які інші дані, які потрібно завантажити в табличну частину документа, довідника, регістр відомостей
Нижче наведена інструкція завантаження даних з Excel в табличну частину документа "Повернення товарів від покупця"
Дія 1. Підготовка документа, в який будуть завантажуватися дані. Необхідно створити порожній документ "Повернення товарів від покупця" і записати його.

Дія 2. Відкрити зовнішню обробку "Завантаження даних з табличного документа".

Дія 3. В обробці вибрати місце, яке ми будемо завантажувати дані.

Дія 4. Настройка параметрів завантаження. Зробіть все як на малюнку, щоб потренуватися.

Дія 5. Копіювання даних з Excel в обробку в закладку "Табличний документ" (як на малюнку). Червоним виділені дві кнопки: «Контроль» заповнення (показує помилки, наприклад, якщо неправильно вказана одиниця виміру завантажується номенклатури) і «Завантажити» (виконує завантаження).

Чим менше параметрів для завантаження Ви вкажете, тим менше ймовірність помилок при завантаженні, але тим більше даних доведеться коригувати вручну у завантаженому документі.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ