Звіт по товарам у 1С


 Будь-який бізнес працює прибутково, якщо його діяльність регулюється і контролюється. З допомогою програм обліку сучасні підприємці навчилися вести діяльність і підраховувати прибуток. У цій статті ми розповімо як в програмі 1С контролювати залишки товарів на складі з допомогою звіту щодо товарів на складах. Практично всі конфігурації 1С 8, в яких ведеться управлінський облік містять стандартний звіт "Відомість щодо товарів на складах", який дозволяє: дивитися залишки товару, мінуса по складу, оборот товару за період, рух товару в розрізі документів надходження-вибуття і т.д. Головна особливість звітів 1С в тому, що вони мають гнучку настройку і при бажанні можна отримати практично будь-які дані й підсумки. Саме цей звіт такий хороший, навчимося ж швидше ним користуватися.
Перше, що вам потрібно - знання азів програми 1С та ази роботи з звітами. Якщо у вас в цьому місці пробіл, швидко, швидко з основними знаннями роботи з звітами в 1С можна ознайомитися в цій статті.

Припустимо, перед Вами стоїть реальне завдання - сформувати звіт щодо товарів на складах з параметрами:

1. За певний період (місяць)
2. тільки певної продукції
3. в розрізі документів і залишок по яких перевищує 20 умовних одиниць
Ось результат формування звіту з описаними параметрами.

 

Пример готового отчета по товарам на складах

А тепер опишемо, як сформований цей звіт.

1. Період можна задати в шапці звіту. Це просто.

2. У відборах ми вибрали тільки певну продукцію з допомогою множинного добору. Множинний відбір в 1С позначається як в "Групі зі списку. Вибирається безпосередньо з довідника з допомогою вибору всієї групи або за допомогою вибору окремих елементів, затиснувши на клавіатурі "Ctrl" і ліву кнопку миші. Після того як Ви зробили вибір, треба натиснути кнопку "Вибрати", як показано на рисунку. Також у відборах задається параметр залишок перевищує 20. Робиться це так. У рядок відборів додається рядок кількість з типом "більше" 20. Дивіться малюнок.

 

Отборы в отчете

 

3. Подивитися рух товарів у розрізі документів можна за допомогою додавання до угруповання параметра "Документ движния-реєстратор". Точно так, як показано на рисунку.

 

Настройка группировки в отчете
 Якщо ви все зробили правильно, у вас повинен вийти такий же результат, але тільки з вашими даними (номенклатура, кількість).

Для налаштування більш складних звітів необхідно звертатися до довідкової документації або консультантів за 1С.
Якщо у Вас є завдання з налаштування складних звітів в 1С, а також питання щодо ведення управлінського обліку в конфігураціях 1С можете звернутися до нас за консультацією. Фахівці віддаленої підтримки допоможуть налаштувати звіти, виправити помилки, розібратися з скрутними ситуаціями.
Успіхів Вам і Вашому бізнесу

 

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ