Програма для управління взаєминами з клієнтами - необхідність обумовлена гострими сучасними конкурентними умовами і CRM - той буксир, який тягне через болото зване "ринкові відносини", той важіль, який піднесе вас над конкурентами, той інструмент, без якого просто неможливо працювати. Все це стверджують ІТ фахівці, що спеціалізуються на продажу CRM рішень, і всі вищеперелічені затвердження адресовані в основному комерційним компаніям. Аналітики нашого проекту вирішили розібратися, а чи тільки комерційним компаніям може знадобиться CRM-система, або вона може згодиться для інших компаній, які взагалі не очікують, що CRM-система може бути використана для управлеения їх діяльністю. Нижче перераховані найбільш несподівані сфери діяльності, де, на наш погляд, могла б використовуватися CRM. Отже - нестандартні приклади використання CRM.

Боротьба за електорат або як можна застосувати CRM для виборів?

 А що? Адже ніхто не стане сперечатися, що діяльність депутата або міністра - це комерційна діяльність. А вибори в Україні відбуваються надзвичайно часто: Верховна Рада, органи місцевого самоврядування, Президент і т.д. На перший погляд здається: причому тут вибори і CRM? Нам вдалося знайти взаємозв'язок. Електорат (виборці) - ні що інше як покупці, тільки не товару, а особисто Вас і замість грошей бюлетені з одиничним номіналом. Чому виберуть Вас, а не Петрова? Як була проведена компанія, з яких джерел інформації про вас дізналися найбільше, на яку рекламу ви витратили більше коштів, а прихильників отримали менше. Всю цю аналітику можна запросто вести в CRM-системі. Крім того передвиборча компанія партії - це компанія несклольких осіб, протягом декількох місяців ще і на різних територіях, а це вже цілий холдинг з розгалуженою філіальною структурою. Тому потрібно враховувати такі фактори як: довірчі види джерел інформації, мова, регіональні особливості, засоби масової інформації, вік населення, освіту і т.д. По виду маркетингових просувань, результати кандидатів можна ранжувати: особисті зустрічі, виступи в громадських місцях, прийоми, допомога, виступи по радіо, білборди. Виходячи із спостережень можна вимірювати рейтинг кандидата або партії та формувати свого роду воронку продажів.

CRM для товариств за інтересами (хобі, релігійні громади, клуби за інтересами)

 Так, а чому ні. Відвідувачі клубів за інтересами, на перший погляд начебто як некомерційних організацій цілком можуть бути комерційними завдяки зборів, внесків і т.д. До того ж у програмі можна вести довільну кількість особистої інформації про учасника спільноти: сімейний стан, день весілля, кількість дітей у сім'ї, склад сім'ї, захоплення і т.д.

Система електронної черги на прийом до лікаря, чиновнику, нотаріусу, психолога

 У програмі закладено функціонал тижневика з можливістю планування вільного часу з нагадуваннями про майбутні завдання. Припустимо, ви хочете розмістити в електронній черзі відвідувача. Для цього вам потрібно просто ткнути мишкою в певний день тижня і час і програма забронює це час для "Івана Івановича". Таким чином, люди, у яких день складається з прийомів та текучого черги можуть впорядкувати свій робочий розклад.

Для особистих цілей замість щоденника і самоклеючих записок на холодильник

 Ви помітили, що часто забуваєте щось купити чи щось зробити, привітати тітку з днем народження і т.д. А ще хотіли б знати, скільки в місяць ви заробляєте і витрачаєте особистих фінансів. Чому б не організувати з допомогою електронного помічника - CRM? Може бути, таке припущення видасться занадто "вести особисте життя у програмі", АЛЕ, відповімо ми, деякі люди ведуть щоденник, записні книжки, клеять клейкі квадратики на монітор на роботі і на холодильник будинку і т.д. І чого там тільки не записують. А якщо ви кожен день так чи інакше сідайте за комп'ютер, то не зручніше і чи не розумніше буде вести всю особисту інформацію в єдиній базі даних. Вам не складе особливої праці залогуватися в програмі і просто переглянути нагадування програми, перевірити стан справ, щось запланувати. Але у щоденника є один великий мінус - в ньому неможливо швидко відшукати інформацію, якусь позначку або дату народження т.д. А чим власне програма відрізняється від особистого щоденника? Нічим. Але у програми є ще одна перевага в порівнянні з щоденником. На програму можна встановити пароль і доступ до інформації будете мати тільки Ви. Про заховування щоденника в сейф можна забути.

 Крім того працюючи в хмарі CRM може бути доступна звідки завгодно - з дому, на роботі, у відпустці. Програма не може загубитися або зникнути. Для цього створюються архівні копії, які при необхідності можна відновити.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ