CRM - це нове явище на українському ринку, яке прийшло до нас з за кордону.
 Технологія CRM пропонує набір інструментів для ефективної роботи з клієнтами.

Кому потрібні CRM-рішення?

 Технології CRM призначені для організацій, які займаються прямими продажами. Причому під прямими продажами мається на увазі довгострокове співробітництво компанії-продовца з клієнтами. Приклад таких компаній - рекрутингові і рекламні агентства, банки, консалтингові фірми, підприємства та багато інших.
 Застосування технології CRM в сервісних центрах, допомагає співробітникам конструювати графік свого часу,вести чіткий облік взаємодій з клієнтами.
Важливу роль CRM впливає на компанії, які співпрацюють зі своїми клієнтами протягом тривалого часу. Прикладом можуть послужити - промислові та виробничі підприємства, дилери, представництва та ін. CRM дає можливість менеджерам вести історію роботи з клієнтами, планувати свою діяльність і робити аналіз по кожному контрагенту.
 Відомо, що завоювання нових клієнтів обходиться фірмі в 5 разів дорожче, ніж робота з діючим клієнтом. Тому одним з перших завдань менеджерів - утримання постійних клієнтів. А шляхи утримання клієнтів можна знайти практично в будь-якому підручнику з маркетингу, починаючи від стимулювання збуту і закінчуючи програмою лояльності.
 За допомогою технології CRM можна робити сегментацію клієнтів, наприклад, для привітання зі святами, проводити акції, анекетирование, робити розсилки і т.д.
Спектр можливостей технології CRM великий, головне правильно використовувати имеющиюся інформацію про клієнтів. А приємний інтерфейс програми і її функциональьные можливості допоможуть.

+38(050)13-97-555 Viber

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2021 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ