Дві головних помилки Українських компаній

 Перше це те, «1С Підприємство 8 *найменування рішення* для України» - це російський продукт. Тобто компанії не хочуть купити 1С Бухгалтерію тому, що не хочуть підтримувати російський ринок. Це омана. Будь-яка конфігурація «1С Підприємство 8 *найменування рішення* для України», що розробляється, реалізується та підтримується виключно національними компаніями і на Українському ринку, і ціна 1С підприємства вказується в національній валюті, тому, купити 1С Бухгалтерії можна в Україні.

 Інша помилка полягає в тому, що в момент кризи потрібно зупинитися і нічого не робити.

 Судячи з соціологічного опитування "Рейтинг", 57% українців вважають, що живуть в умовах Війни. Тобто, ситуація в Україні лякає. А коли людина боїться, вона не може діяти ефективно і продуктивно, та чого вже таїти, інколи, він діє всупереч нормальною логікою.

 Наприклад: На лісопилці людина помирає від того, що на нього падає дерево, падає повільно і зробити крок в сторону, встигне, навіть, одноногий інвалід, але людина оповите страхом - паралізований. Він продовжує стояти на місці і БАМ! Його більше немає. Прошу вибачити за грубий приклад, але це для наочності. Так і в житті, купити 1С для ефективної роботи бухгалтера можна, а керівник боїться, хоча ціна 1С Бухгалтерії 486 грн. Вони вважають, що зможуть цій економією утримати підприємство від банкрутства... смішно до сліз...

 Інший приклад: За людиною женеться лютий звір... В страху, він починає бігти швидше звичного і минаючи всі закони фізики, залазить на високе дерево звідки ще довго не може злізти без посторенней допомоги...

 Так чим же відрізняються ці страхи? А може справа в людях?

 Страх - це вроджений, фізіологічний компонент, який, яке відповідає за безпеку людини. Завданням страху, є мобілізувати організм для усунення небезпеки. Таким чином, це почуття дано людині не на шкоду, а на благо. Страх є внутрішнім станом людини, а значить, є суб'єктивними, так як кожна людина по-різному оцінює ситуацію. Виходить, що ступінь страху (руйнівний або творчий) залежить від людини, яка генерує.

 Всі ми знаємо притчу про жаб, які впали в глечик з молоком: Одна потонула, а інша базікала лапками до тих пір, поки не зробила з нього масло і врятувалася.

Отже, розглянемо переваги сьогоднішньої кризи в Україні:

- Криза вимиває слабких і немічних - сильні залишаються.
- Ті сильні, які залишаться, стануть ще сильніше і їм дістануться всі «вершки»
- Відкладений попит сьогодні, є величезним потенціалом - завтра.
- Зростає конкуренція - зростає рівень сервісу. (Потрібна автоматизація 1С CRM)
- Завтра нам доведеться конкурувати з європейськими компаніями, ми повинні бути готові, наші співробітники повинні вміти працювати в 1С швидко і якісно.
- Ми навчимося економити за рахунок автоматизації на базі програмного забезпечення 1С, наведемо порядок і позбавимося від баласту, тому що програма 1С дає змогу зробити облік прозорим і ефективним.

Висновок: час перестати нити, звинувачувати зовнішні фактори і почати діяти!

 Як говорить приказка: «Готуй сани з літа!» Зараз саме час для модернізації виробництва, торгівлі, будівництва і сфери послуг. Саме час змінити свою платформу 1С «Підприємство» 7.7 на версію, що відповідає новим тенденціям ринку, 1С Підприємство 8.2. Тим більше, що зараз це можна зробити значно дешевше. Зараз саме час навчатися працювати в програмі і освоювати МСФЗ. Програми 1С Підприємство допоможуть значним чином заощадити ресурси підприємства, зроблять прозорим облік і автоматизують основні бізнес-процеси, що дозволить конкурувати європейськими компаніями, отримувати величезні прибутки і розвивати свій бізнес в нашій улюбленій країні, і за її межами!