Одним з найбільш прибуткових галузей бізнесу є торгівля. Багато сучасні бізнесмени з часів прийняття закону про кооперацію кинули колишні професії і стали займатися комерцією. На сьогоднішній день більше половини населення України так чи інакше зайнята в сфері торгівлі. Хтось скаже що в інших галузях просто неможливо себе застосувати, хтось скаже, що торгівля - вид діяльності з мінімальними ризиками і втратами, і кожен по-своєму буде правий. Зі стихійних бізнесменів і неорганізованих підприємців люди переросли у досвідчених ділків з правильним розрахунком ведення прибуткової підприємницької діяльності. Період примітивної купівлі-продажу залишився позаду. Ринок наситився товаром, споживач став більш вибірковий, посилилася конкуренція тощо В зв'язку з новими реаліями сучасні підприємці змушені опановувати новими засобами управління діяльністю. Одним з таких засобів є програми для магазинів та обліку торговельних операцій. Навіщо, власне, потрібні програми для автоматизації комерційної діяльності? Перерахуємо основні:

1. За допомогою програми можна дізнатися скільки Ви заробили. Здавалося б, це і так можна підрахувати в блокноті і таблиці. Але, блокнот або таблиця не дасть вам зведені дані за декілька періодів чи не скаже яка двадцятка із сотні товарів найбільш продавана і т.д. Головне достоїнство програми для магазину в тому, що вона зберігає історію торгових операцій, а вже як ви будете користуватися цією історією залежить від вас.

2. Можна дізнатися про наявність товару. Навіщо це потрібно, якщо весь товар лежить на прилавку і для того щоб дізнатися про наявність достатньо навколо обвести очима. Так, це так, якщо у вас склад і магазин поєднані в одне ціле. А якщо у вас є магазин (де представлений товар на вітрині) і є склад (де зберігаються залишки) то вам просто необхідно мати уявлення про наявність зберігається товару. В іншому випадку ви будете втрачати продажу або мати застійний товар на складі.

3. Можливість керувати продажами. Це як? Адже ми і так ними керувати, тому що це наш бізнес. Ніхто не каже що власники бізнесу не управляють своїми продажами. Вони це роблять, але роблять інтуїтивно, з голови, ґрунтуючись на останній поточної ситуації. У програму для управління магазином закладені інструменти планування закупівель, контролю залишків, резервування товарів для покупців, підключення торгового устаткування тощо, які допомагають власникам бізнесу здійснювати управління більш якісно.

4. Контроль. Всі знають, що торгівля - це оборот товарів і грошей. А де матеріальні цінності, гроші, там можуть бути і крадіжки, обман, підтасовування і т.д. У програмі для управління роздрібною торгівлею, магазину або просто вашого бізнесу закладені інструменти контролю. Це - звіти по залишках, інвентаризація, закриття касової зміни та інше. Особливо механізми контролю в торгівлі актуальні для бізнесу використовують найманих людей для реалізації продукції. Програми для магазину допоможуть налагодити контроль, налагодити систему добропорядних відносин між власником бізнесу і його найманими працівниками.

5. Час. Мінімізація часу на пошук потрібної прдукции, наприклад у взуттєвому магазині (розмір, колір). Прочитавши штрихкод або сформувавши залишки по товару можна тут же зорієнтувати покупця чи є потрібна пара взуття на складі.

У нашої компанії є досвід автоматизації взуттєвих, одежних, продуктових, господарських, промислових магазинів. Для роздрібних мереж є готові рішення на базі програмних продуктів інтегрованих в торговельне обладнання. Використовуємо технології штрихкодування, сканування, швидких продажів.


Успіхів Вам і Вашому бізнесу!

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ