Довгий час Ви вели бізнес з допомогою калькулятора і записника, все було в порядку, але останнім часом все йде якось не так. Великі обороти, товарорух, розрахунки... і Ви просто втратили контроль над тим, що відбувається. Одного блокнота вже недостатньо.

 Якщо у вас саме така ситуація, вашому бізнесу терміново потрібна допомога. Програми для обліку торгівлі, складу дадуть відповідь на питання:

  1. Яка продукція краще продається?
  2. За якою ціною продати, щоб не залишитися в програші і не налякати покупця?
  3. Що залишилося на складі (розмір, колір, виробник)?
  4. Чим і коли поповнити склад?
  5. Скільки грошей повинні постачальникам?


Чим ведення бізнесу у програмі краще ніж у блокноті або Excel?

  1. У програмі зберігається історія. Всі дані зберігаються в одному місці, дотримується хронологія. Можна сказати, це ваш персональний бізнес-архів. Знати історію свого бізнесу і мати можливість нею користуватися - дві різні речі. Програма дасть можливість користуватися історією вашого бізнесу.
  2. В Excel можна «підмахнути» дані. Помилково або неуважності поставити неправильну формулу, автосумму і т.д. Програма завжди працює однаково. Право зміни, редагування даних для користувачів можна настроювати. Excel цього не дозволяє.
  3. Ні блокнот, ні Excel не дасть вам аналітику так зручно, як дасть програма за допомогою звітів.
  4. Програма веде облік комплексно (ціни, продажу, залишки) а не окремо по розділах. За допомогою програми можна також звітувати в держ. органи.


 Більш докладно про переваги ведення обліку роздрібної торгівлі у програмі дивіться тут.

 Ми пропонуємо ведення обліку в кращих програмах для бізнесу: 1С, Парус, Галіон.

 Ціна розраховується індивідуально під бізнес: кількість робочих місць, ПО, обслуговування.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ