Фахівці сфери логістики, обліку, виробництва та планування ймовірно дадуть відповідь: Це наша програма, в якій ми все працює на підприємстві. Допомагає вести продажі та інше.

Так, в принципі, така відповідь теж вірний. Однак, простому користувачеві знаком функціонал програми тільки в області виконуваних функцій. Насправді ж функціонал корпоративних інформаційних систем дуже широкий. Як правило, структура програми (навіть різних виробників) має модульну структуру. Тобто складається з набору функцій об'єднаних в групи по свого логічного призначенню. Називаються вони модулі, тому самі ERP системи мають модульну структуру. Модулі ці компанії між собою, мають взаємозв'язок і підприємство в праві саме, вибрати які з модулів йому необхідні для супроводу його бізнес-процесів. Така структура системи дає можливість оберегти систему від надмірної завантаженості, підприємство від надмірних витрат на впровадження і підтримку, а персонал від заплутування в широких можливостях облікової системи.

Сучасні ERP системи підтримують всі базові функції. Це модулі: виробництво, планування, закупівля, збут, логістика, бухгалтерський облік. Для стандартного діловодства цього цілком достатньо. Але якщо у вас особливі вимоги до системи, Вам не обійтися без доопрацювання системи під себе. До того ж в силу інформаційного прогресу і поширенню технології «Internet», все більше систем пропонують можливість оренди системи або роботи в «хмарі». Робота в хмарі означає те, що Ви можете вирішувати свої питання не перебуває на робочому місці або в будь-який зручний для Вас час. У наш час організація таким чином робочого часу дуже важлива, особливо для молодих співробітників і особливо в зарубіжних країнах.

Тобто ERP - від. англ. (Enterprise Recourse Planning - Планування Ресурсів Підприємства) означає що дана система, якщо вона так називається, планує і контролює виконання всіх безнес-процесів підприємства. 

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ