Практично все навколо нас в сучасному світі пов'язано з інформаційними технологіями. Навіть ваш телефон і то працює на мобільній операційній системі. Побутова та інша техніка оснащена smart-функціями і т.д. Що говорити вже про бізнес, який наполовину віртуалізувати, переміщаючи інформацію про свої активи в Internet. У всю освоюються віртуальні торгові майданчики, ведуться інформаційно-маркетингові війни. Споживач також став більш вибірковий, адже тепер для того, щоб порівняти два товару немає необхідності переміщатися з магазину в магазин. Все робиться в лічені хвилини. Комерційні підприємства розуміють, що боротьба за ринок змінилася. Тепер не потрібно проводити масові презентації в торгових центрах, інтернет дав можливість донести потрібну інформацію прямо в руки споживача. Якісних сервіс - ось головна зброя, яким користуватимуться сучасні комерсанти. Так, все це розуміють, але не всі цим зброєю користуються. По-перше не знають як, а по друге з декількох знарядь для битви не можуть вибрати найбільш підходяще.

Для вибору інформаційної політики можна скористатися послугами ІТ консалтингу. Це новий напрямок консалтингу, але чим далі, тим більше набирає обертів і ми сказали чому. Більш звичні нам послуги консалтингу пов'язані з у юридичними або фінансовими консультаціями, але час вимагають нових знань. Їх дають нові фахівці ІТ-сфери. Хочеться відзначити, що ІТ фахівці з України дуже затребувані у всьому світі завдяки якісним знанням і відносно недорогий оплаті праці. Знахідкою для багатьох підприємств стала нова послуга аутсорсингу інформаційних систем. Це року та програмне забезпечення та адміністративне його обслуговування знаходяться на підряді третьої сторони. До основних плюсів аутсорінговой моделі обслуговування можна віднести економію на закупівлю дорогого ПО і устаткування. Більш докладно з ІТ аутсорсингом можна ознайомитись тут.

Наша ж компанія пропонує більш узкоспеціалізірованни вид консалтингу - сфера ERP систем. Це консультації щодо вибору системи (зарубіжна, вітчизняна; широкого охоплення, вузькоспеціалізована; спеціально налаштована), розробки проекту на впровадження, написання технічних завдань. Завдяки широкій популярності на території України програми 1С, консультації та проекти за цією системою виділені в окрему групу з уже наявними проектами та рішеннями.

Звертайтеся до нас за послугами. Ви не заплатите дорого, але ми допоможемо розібратися Вам з питаннями побудови обліку та впровадження. Вкладення грошей у передпроектну роботу - це не марна трата часу, а гарантія якісного кінцевого результату. З більш детальним плюсами розробки передпроектної документації можете ознайомитись тут.