Якщо коротко про управління - це рішення прийняті на підставі отриманої інформації.

 Правильно управляти - мистецтво. Приймати відповідальні рішення в стислі терміни - функція будь-якого сучасного керівника. Найчастіше від швидкості прийняття правильного рішення, вибору тактики залежить успіх компанії. Орієнтування компанії на ринку полегшується повнотою располагаемой інформації про суть питання та вмінні її використовувати. При цьому швидкість збору та надання інформації керівнику у зручному для аналітики вигляді залежить з скількох джерел консолідуються дані. Оперативність висока, якщо всю управлінську інформацію можна отримати з одного джерела. Це дуже зручно, та й процес підготовки даних не такий трудомісткий і затягнутий. Все це можливо в добре продуманої інформаційної бізнес-системі, де етап вибору тактики максимально близький до просто підтвердженню людиною готового рішення сформованим системою управління бізнесом. Тобто вся складна обчислювальна, процесингових діяльність відбувається в самій системі, а керівникові видається мала, проаналізована, згрупована частину інформації.
 Таке інформаційне тих. забезпечення сучасного бізнесу отримало назву «хмарні технології», що припускає протікання складних обчислювальних процесів як би «за кадром» і надання підсумків в простому для розуміння вигляді. Управління інфомація «на льоту» все частіше знаходить схвалення у менеджменту. Можливим використовувати хмарні технології в сфері управління дала доступна нині схема роботи системи в клієнт-серверному варіенті, коли обтяжливі систему обчислювальні процеси відбуваються на сервері, а на клієнті (у Вас на дисплеї) видно лише результат цих обчислень. Хочеться відзначити що така система організації іформаціонной системи перевершує технологічно застарілу систему «обчислень і результат» на одному ПК.
 Зараз багато аутсорсингових компаній пропонують свої сервери для розміщення даних та віддаленого управління їми. Але незважаючи на всі зручності такої технології, деякі компанії з побоюванням ставляться до таких новацій, мотивуючи причину втрати контролю над своїми комерційними даними. Є в цьому випадку і залежність від технічного стану обладнання аутсорсера. Адже ніхто не застрахований від втрати каналу зв'язку або неполадок обладнання і т.д. Як правило, аутсорсингові компанії мають не один сервер, а в договорах про окозаніі послуг вказують повне збереження і нерозголошення комерческих даних клієнта. Неприємних ситуацій, як правило, не виникає. Є ще один великий плюс використання віддалених серверів. На них вже стоїть дороге програмне забезпечення, в той час як використовуючи власні сервера, доведеться купувати таке програмне забезпечення, і ціни на нього можуть іноді перевищити витрати на покупку самого устаткування. У таких випадках IT-фахівці радять звертатися до великих, що зарекомендували себе аутсорсерам, щоб уникнути турбот від перевірок контролюючими органами лізензій на використовуване програмне обечпеченіе, натомість отримуючи якісні послуги підтримки.
 Особиста справа кожної компанії, яким чином організувати інформаційну політику, головне, щоб Ви завжди мали доступ до правильної, оперативної, потрібної інформації. Правильна інформація - ключ до прийняття правильного рішення.

 

+38(050)13-97-555 Viber

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2021 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ