Коли ви йдете в супермаркет чи підбираєте собі побутову техніку, обов'язково оцінюєте, придивляєтеся до якості товару, порівнюєте ціну, за якою вам може продати товар тієї чи інший продавець. Зробити вибір на користь кращої пропозиції - законне бажання будь-якого покупця. Послуга - дещо інший вид товару, яку не можна помацати або спробувати, оцінити якість до моменту її надання. Тобто оцінка якості послуги йде під час її споживання. Якщо це проста послуга, наприклад, стрижка або проїзд у громадському транспорті, то з неякісним можна якось змиритися, вартість цього сервісу не так висока, а наступного разу можна підстригтися в іншого майстра, найняти іншого перевізника і т.д. Це якщо говорити про простих видах послуг, а якщо мова йде про надання послуг автоматизації, проектуванні систем управління підприємством, надання управлінської звітності про фінансові показники діяльності підприємства? У цьому випадку помилка виконавця обходиться дуже дорого замовнику і що найгірше, то що результат несумлінного виконання видний не відразу, може проявитися через час, коли орієнтуючись на фінансові показники автоматизує системи управлінці прийняли неправильне рішення про зміну бізнес-стратегії компанії, пустивши компанію під укіс зі збитками і витратами.

Тому для організації вибору між підрядниками послуг, необхідно влаштовувати конкурс, щоб гідно оцінити можливості кожного конкурсанта, вибрати кращого. Упорядкована система торгів між замовником послуги і виконавцем (особою, що надає послугу), організована на конкурсній основі ні що інше як - тендер. Саме тендер дає можливість замовнику знайти відповідного виконавця, а виконавцю правильно оцінити свої можливості для якісного надання послуги замовнику. Для того щоб ви краще орієнтувалися в сообразности проведення тендерів для ІТ-проектів або інших послуг, що стосуються сфери автоматизації діяльності підприємства ми перерахували основні переваги:

1. Відкритість. Інформація про замовлення доступна всім виконавцям, готовим взяти участь у конкурсі. Опис характеру робіт і вимог до них дає можливість учаснику тендерів реально оцінити можливості з надання даної послуги, приймати рішення про участь у проведеному тендері.

2. Конкурентна боротьба. Йде на користь замовника. Як відомо конкуренція підстьобує в будь-якій справі. При конкуренції збільшується ймовірність надання послуг кращим у своїй справі виконавцем.

3. Вибір на користь кращого. Вас будуть засипати пропозиціями про надання послуг, у тому числі і компанії не спеціалізуються на наданні необхідного вам виду послуг. Але для цього і проводиться тендер, щоб можна було зробити вибір на користь кращого, на вашу думку.

4. Формування позитивного іміджу компанії. На будь-якому ресурсі, який проводить тендери, ведеться статистика компаній виграли найбільшу і найменшу кількість тендерів. І якщо Ви виконавець і якісно виконав порівняно більшу кількість замовлень ніж інші, отримаєте додатковий плюс, адже у замовника буде про Вас сформовано позитивну думку як про лідера в даних рішеннях.

5. Постійні замовлення. Надалі, при повторній потреби в наданні аналогічних послуг замовник, швидше за все, звернеться до перевіреного виконавцю який справив якісні послуги.

Проводити чи не проводити тендер - право вибору кожної компанії. Однак, якщо ви зібралися проводити тендер, будьте готові, що Вам будуть співати солов'їні трелі виконавці, про те як вони багато і доброго вже зробили для інших, і з радістю виконають те ж саме для Вас. Якщо Ви не дуже добре орієнтуєтеся в інформаційних послугах і замовлення носить одноразовий характер, краще скористатися послугами підрядників, які проведуть для Вас тендер і виберуть кращого професіонала, готового виконати будь-яку складну задачу!

+38(050)13-97-555 Viber

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2021 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ