Система керування електронною чергою (СКЧ) зараз стає все більш популярною в Україні. Вона має безліч переваг як для власників організацій, так і для їх відвідувачів. Здійснюючи контроль черг, ви не тільки підвищуєте престиж своєї компанії, але і помітно полегшуєте роботу співробітників. Проект електронна черга часто використовується в банках, державних установах і конторах, що пропонують будь-які послуги.
 Система управління чергою (СКЧ) дійсно застосовується в самих різних сферах діяльності людини. Вона виправдана в тих організаціях, де щодня спостерігається великий приплив клієнтів. Якщо у вашої компанії в годину пік атмосфера розжарюється до межі з-за плутанини в «живій» черзі, вам допоможе організація електронної черги. Найчастіше у клієнтів пропадає бажання повертатися в яку-небудь компанію з-за поганої організації роботи. Електронна система управління чергою, або QMS, повністю змінює все. Вона дозволяє оптимізувати роботу компанії, налагодити процес спілкування фахівця і клієнта і зробити ваших відвідувачів більш лояльними.

 Як працює система керування електронною чергою?

 Обладнання електронної черги досить просте і зрозуміло будь-якому відвідувачу вашої організації:
 На вході в організацію стоїть термінал або касета-диспенсер з талонами. Клієнт вибирає одну із послуг в терміналі і отримує талон з порядковим номером.
Сидячи в кріслі або на дивані, клієнт очікує свого номера, який з'явиться на спеціальному табло електронної черги. Побачивши свій номер, він підходить до віконця, номер якого відобразився на екрані.
 Менеджер, закінчуючи обслуговувати одного клієнта, натискає на кнопку пульта або клавіатури системи регулювання черг - і до нього підходить наступний відвідувач.
СКЧ не тільки підвищує якість обслуговування клієнтів в організаціях, але і дає власнику бізнесу достовірну інформацію про роботу окремих співробітників і офісу в цілому. Таким чином, електронна чергу мотивує ваших колег і навіть приносить додатковий прибуток.

 Яку електронну чергу вибрати?

 Системи електронної черги дуже популярні в багатьох містах України і, звичайно ж, у Києві. Вибір електронної системи управління чергою залежить від ваших цілей і специфіки бізнесу, необхідно також розглянути співвідношення ціни і якості різних моделей. Чималу роль грає і пропонована постачальниками функціональність.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ