Що таке 1С?

1С - це фірма, яка розробила систему 1С:Підприємство. Фірма 1С заснована в 1991 році Борисом Нуралиевым і його братом Сергієм. Лідерством в російському софтверному бізнесі фірма 1С зобов'язана своєї розгалуженої мережі партнерів і своєму суперпродукту "1С:Підприємство". Постановою Уряду Росії від 21 березня 2002 року за створення і впровадження у галузях економіки системи програм "1С:Підприємство" колективу розробників - співробітників "1С" була присуджена Премія Уряду РФ в області науки і техніки.
 
Чому 1С:Підприємство?

 Так, дійсно, чому саме 1С:Підприємство? Адже існує багато програм подібного роду. Вся справа в тому, що 1С:Підприємство втілює самі передові технології баз даних, а саме, об'єктно-орієнтований підхід до розробки програм, реалізація триланкової архітектури і можливості доступу до системи за допомогою Web-браузера. До того ж 1С:Підприємство найбільш поширена в межах Росії і СНД. Володіючи таким потужним інструментом, Ви можете бути спокійним за своє працевлаштування і пристойну зарплату на найближчі 15 років!
 
Що таке 1С:Підприємство?

 1С:Підприємство - це спеціалізована об'єктно-орієнтована система управління базами даних (СУБД), призначена для автоматизації діяльності підприємства і вирішення різнопланових завдань. Особливо добре у неї виходить автоматизувати облікові завдання: кадровий облік, розрахунок зарплати, бухгалтерський облік, складської та управлінський облік.
Порівняно зі своїми попередниками "1С:Підприємство 8.2" дозволяє вирішувати складніші задачі, забезпечує високу масштабованість і надає розробникові великий набір інструментів для створення багатофункціональних прикладних рішень.
 
Об'єкти і механізми системи 1С:Підприємство

 Система 1С:Підприємство надає в розпорядження розробника широкий набір об'єктів, на основі яких і створюються всі прикладні рішення. До них відносяться перерахування, константи, довідники, документи, регістри і т.д. А також система має вбудований мова програмування, механізм запитів (SQL запити), різні візуальні редактори і конструктори.
 
1С Бухгалтерія

 Самий затребуваний ринком механізм 1С:Підприємство (і історично перший). Зазвичай починають вивчати 1С саме з бухгалтерії, але я б порадив спочатку вивчити загальні об'єкти системи. Тим не менш бухгалтерські механізми дуже важливі і знати їх необхідно.
 
1С Зарплата

 Складна предметна область з усякими видами розрахунку, групами, витісненням та іншим шаманством. 1С навчилася з блиском автоматизувати навіть найскладніші системи розрахунку зарплати.
 
1C Склад
 
 Найпростіший механізм в 1С:Підприємстві. Найчастіше вивчення 1С починають саме з завдань складського обліку - зрозуміла для більшості предметна область (хай і на «побутовому» рівні) дозволяє швидко і наочно продемонструвати можливості 1С по автоматизації складських і торгових процесів.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ