Проза життя

 Клієнти задоволені якістю послуг в салоні краси, як правило, байдужі до його комерційному благополуччю. Як все працює, їх не цікавить - головне, щоб зачіска була красива і обслуговування хороше. Але салону, в умовах жорсткої конкуренції, не вижити без контролю над витратами та роботи з клієнтською базою.

У нас все добре, але у конкурентів як-то краще

 Цілком очевидно, що набирати тексти можна на друкарській машинці, листи писати паперові, а спілкуватися по телефону. Але так само очевидно, що зручніше і швидше робити всі це за допомогою комп'ютера і спеціальних програм. Облік роботи салону краси в зошиті або в програмі, яка призначена для інших цілей, наприклад Excel, має ряд істотних недоліків. Автоматизація роботи салону - рішення, яке підвищує швидкість і якість обслуговування клієнтів, яке дозволяє власнику щоденно отримувати докладні зведення і аналізувати фінансові результати.

Автоматизуючи!

 Автоматизація салону краси сьогодні така ж необхідність, як установка м'яких диванів і ввічливий адміністратор. Ми пропонуємо програмне рішення, яке задовольняє всі потреби салону краси і здоров'я.

Доброго дня, шановний! Вам як завжди?

 Індивідуальний підхід - запорука процвітання будь-якої компанії. Важко уявити гарне обслуговування без уваги до кожного клієнта. Адже сучасні клієнти вже не хочуть повторювати своє ім'я і номер телефону при кожній запису. Вести базу клієнтів без автоматизації складно - потрібно записати, як звуть клієнта, його телефон, дізнатися, як часто вона відвідує салон які послуги вибирає для всього потрібні окремі списки, час, на їх заповнення, інформація важко піддається аналізу, що перешкоджає прийняттю управлінських рішень і якісного обслуговування.

 Після автоматизації, вносити дані буде просто і швидко. Звіти будуть доступні в будь-який час доби за будь-який період. Клієнти залишаться задоволеними індивідуальним підходом.

Не винувата я, він сам прийшов!

 В суботу та неділю адміністратор салону схожий на древнеиндийское божество - йому потрібно, як мінімум, вісім рук і чотири голови і кілька пар додаткових ніг. Телефон дзвонить, клієнти приходять по запису і без запису, потрібно відповідати на дзвінки, записувати відвідувачів, давати здачу, приділяти увагу всім і посміхатися.

 Не дивно, що в такій метушні адміністратор може забути (або не встигнути) зробити запис про наданій послузі, наприклад, клієнту, який випадково потрапив у проміжок між двома записами; не надати знижку; не записати додаткову послугу, яка була надана і оплачена.

 В результаті, директор не отримує реальну інформацію про роботу салону і, можливо, частину прибутку.

 У програмі запис клієнта займає декілька секунд: адміністратор мишкою вибирає дату, час початку, тривалість візиту, майстри і послугу. Візит можна продовжити, скасувати, змінити. Також у програмі ведеться облік надання знижок - разових, накопичувальні, періодичних, на певні послуги, товари і суми; можливість відбору клієнтів для надання знижки за статтю, віком.

Дайте мені ще під-о-он ту штучку

 Багато клопоту кожному власнику салону доставляють товари. За ними потрібне око та око - то губляться, то змінюють своє місце розташування, а виявляється все це тільки під час продажу.

 Програмний продукт забезпечує облік товарів і матеріалів, контроль взаєморозрахунків з постачальниками, оформлення операцій з надходження, переміщення, списання товарів, оформлення продажу товарів. При наявності торгового обладнання, програма бере на себе синхронізацію і управління фіскальними реєстраторами, принтерами чеків, сканерами штрих-кодів, зчитувачами магнітних карт.

На перший-другий розрахуйсь

 Облік роботи співробітників в салоні - справа тонка. Багато майстрів, у всіх різні графіки робіт, пропуски, підміни, різні схеми оплат, суміщення посад.

 Програма виконує завдання обліку співробітників філігранно точно. Кадровий облік ведеться, формуються графіки виходу на роботу, автоматично переназначаются майстра, у разі їх невиходу на роботу, надані послуги записуються і прибуток. Всі деталі важливі, всі деталі враховані. В кінці місяця (тижня, дня) керівник формує звіти і бачить повну картину зайнятості співробітника, всі надані їм послуги, прибуток яку він приніс; заробітна плата нараховується за будь-якою схемою за кілька секунд.

Бухгалтеру пощастило

 Дані щодо товарів, матеріалів, послуг, зарплати, прибутку, які відзначені спеціальною галочкою, вивантажуються у програму «1С:Бухгалтерія 8 для України», що істотно полегшує бухгалтерський облік і життя бухгалтера.

1+1+1+1+1+1+...

 Кожен власник мережі салонів мріє про те, як вранці, за чашкою кави, він побачить прибуток за вчорашній день, оцінить залишки товарів і проведе швидке дослідження - кому призначити премію, а кого понизити в посаді. Оперативно отримана інформація дозволить йому приймати управлінські рішення, гнучко розподіляти фінанси та інші ресурси. Він зможе постійно контролювати бізнес, вносити своєчасні корективи і не боятися збитку від зловживань персоналу.

 З програмою ця мрія втілиться в реальність. Програма дає можливість управляти мережею салонів з єдиного центру, формувати консолідовані звіти всієї діяльності салонів за будь-який інтервал часу - по товарах і матеріалів, клієнтам, майстрам, знижкам, руху грошових коштів і прибутку, керувати рухом грошей у касі і банку.

Хеппі енд, де всі живуть довго і щасливо

 Результат роботи автоматизованої системи - адміністратор працює швидко, бухгалтер щасливий, директор і засновник отримують повні звіти, клієнти задоволені. І, безумовно, додатковий прибуток, яка покриває витрати на автоматизацію вже в перші місяці роботи!

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ