Що може збільшити прибуток, зробити фірму конкурентоспроможною, быстроадаптируемой? Актуальна інформація. Поточні операції, продажу, закупівлі, запаси, неліквіди. Про все це керівник повинен знати, повинен мати оперативну інформацію про справи компанії "на зараз".
Рапорт керівника - один з інструментів, який дає інформацію "на зараз", який дозволяє оперативно володіти інформацією, відчувати, що називається на кінчиках пальців.
Сучасні корпоративні інформаційні системи з невеликою надбудовою, в окремих випадках з невеликим доопрацюванням здатні оперативно оповіщати, аналізувати, попереджати. До того ж розвиток хмарних технологій спростило безпосередній доступ керівника без прив'язки до офісу ссамостоятельно знайомитися з ходом справ. Для підключення до корпоративної інформаційної системи досить зайти в свій браузер, ввести адресу і пароль.

Останнім часом також спостерігається тенденція більшого включення керівників топ-рівня в потоки інформації. Причин тому декілька:

1) Незамыленный погляд керівника на деякі процеси компанії може служити поштовхом до перегляду бізнес-процесів

2) Самостійне формування звітів без допомоги фахівців і менеджерів нижчої ланки для особистого посвідчення в правдивості, достовірності інформації

3) Переконання в тому, що особиста робота і обробка інформації - це є сучасна модель управління

4) Незалежний аудит, перевірка раніше наданої інформації

Настільки полегшився доступ до інформації, що тільки воістину ледачий і не цікавиться керівник може собі дозволити тільки покладатися на відомості надаються фахівцями нижчого рангу. Управляти - значить володіти інформацією - значить відчувати бізнес на кінчиках пальців.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ