Для будь-якого підприємства, малого чи великої корпорації найважливішим фактором є отримання прибутку, яке сприяє процвітанню, розвитку підприємства, Платіжний Календар виступає ефективним інструментом для управління фінансами.

 Платіжний календар (ПК) - звіт, який відображає всю платоспроможність підприємства, незамінний для оперативної оцінки грошового балансу компанії. З його допомогою не тільки можна оцінити фінансове становище на даному етапі, але і спрогнозувати, в необхідної деталізації встановленого періоду, наприклад, день, тиждень, декада, місяць надходження грошових коштів і заплановані витрати. Досить часто можна зустріти підготовку платіжного календаря в Excel. Багато керівників вважають, що автоматизація управління грошовими ресурсами це витратний і трудомісткий процес, що вимагає спеціально навченого персоналу, тривалого часу і кропіткої роботи. Це переконання помилково, хибно, адже планувати свій бізнес за допомогою ERP-систем просто, зрозуміло, дуже зручно.
 На сьогоднішній день існує безліч програмних продуктів, за допомогою яких можна автоматизувати роботу, піти від ручного управління фінансами компанії, однією з таких ERP-систем виступає 1С Підприємство. У базі даних 1С Підприємство, платіжний календар планувати легко, адже інформація представлена «як на долоні».
Звіт «платіжний календар» у БД 1С формується шляхом вибору документів беруть участь у товарообігу (дистрибуції). При виборі необхідних документів можна вивести детальну інформацію з: оформлених замовленнях покупців, рахунками на оплату, по контрагентах, статтями витрат, місць зберігання грошових коштів.
Інформація по заданих параметрах групується зручним чином і виводиться в компактом графічному вигляді з можливістю детального перегляду. При аналізі фінансового стояння компанії, найважливішим чинником є дотримання балансу між доходами та витратами. У разі виникнення нестачі грошей на рахунках, «касовий розрив», платіжний календар допоможе оперативно прийняти рішення, «що робити», а саме: детально провести аналітику по замовленнях покупців, на підставі яких плануються надходження д / с, вибрати найбільш пріоритетні платежі «вибуття », а інші перенести на іншу дату. Таким чином, звіт платіжний календар охоплює всебічно діяльність підприємства, що стосується фінансово-економічних показників роботи завдяки участі у формуванні показників наступними документами:

- Замовлення покупців;

- Реалізація товарів і послуг;

- Замовлення постачальникам;

- Надходження товарів і послуг;

- Банківські і касові документи;

- Результати фінансової діяльності (позики, інвестиції)

- Інші документи.

Автоматизація платіжного календаря дозволяє:

- Надати оперативну, точну інформацію;

- Своєчасно усунути «касовий розрив»;

- Підвищити контроль ведення взаєморозрахунків;

- Допоможе підвищити якість взаємовідносин з клієнтами,

- Допоможе грамотно управляти перетіканнями грошових ресурсів.

 

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ