На даний час поняття аутсорсинг увійшло в наше життя впевнено і стрімко. Це новомодне слово стало настільки популярне і затребуване, що майже жодна сфера діяльності не може обійтися без кваліфікованої допомоги сторонніх організацій.
 Отже, слід розібратися, що таке аутсорсинг.

Аутсорсинг - це передача окремих систем, функцій або бізнес-процесів на обслуговування, фахівцям іншої організації з метою скорочення цілого ряду витрат і зниження трудомісткості, зменшення фінансових витрат, трудових або людських ресурсів, а наявність бізнес-процесів виступає відмінною рисою аутсорсингу перед будь-яким іншим виглядом надання послуг.


 Як правило, послуги надаються клієнтам на постійній основі. Аутсорсинг значить виконання випадкових, разових робіт, хоча все залежить від бажання клієнта, це тісна співпраця, що припускає надання кваліфікованої підтримки з умовою взаємодії не менше року.
 Аутсорсинг не припускав миттєвого вирішення виниклих завдань, він вимагає досконального вивчення процесів, аналітичної обробки інформації, систематизованих знань і навичок команди фахівців, за допомогою яких можна оцінити слабке місце компанії, вибудувати ефективні способи, методи рішення.
 На послуги аутсорсингу дуже часто передають наступні, хоча можливо передати абсолютно будь-які функції: ведення обліку: фінансового та бухгалтерського, ит-підтримку, маркетингові дослідження, логістичну діяльність, а так само аналітичні послуги.
 Можна помітити істотні вигоди від використання аутсорсингу, він не тільки значно сніжаетіздержкі, але і дозволяє концентрувати увагу на основній діяльності підприємства, точково і цілеспрямовано регулювати процеси, вирішувати основні проблеми, не відволікаючись на другорядні. При всіх перевагах системи, варто відзначити деякі недоліки. Найголовнішим і найбільш небезпечним виступає конфіденційність і збереження наданої аутсорсерам інформації, рівень професіоналізму фахівців компанії-аутсорсера, швидкість виконання поставлених завдань.
 Тим не менш, аутсорсинг бізнес-процесів виступає хорошим інструментом для оцінки недоліків основної діяльності компанії, поліпшенню продуктивності і відповідно підвищенню прибутковості. Ефективне використання інформаційних ресурсів, з впровадженням нового обладнання та програмних продуктів, дозволяє вивести компанію на передову лінію.
 Завдання нашої компанії - це кваліфікована підтримка від початку взаємин і до кінцевого результату. Наші фахівці допоможуть побудувати ефективні складні та гнучкі бізнес-процеси управління Вашим підприємством, підібрати зручну ERP-систему, врегулювати логістику, створити регламентовану звітність для детальної або обширної аналітики бізнес-процесів.

+38(050)13-97-555 Viber

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2021 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ