Часто ми хочемо знати більше в області вашої професійної діяльності або просто хочемо краще розбиратися в будь-якому питанні. В інтернеті достатньо інформації про будь-яких сферах людської діяльності. У нашій рубриці зібрані на наш погляд найбільш значущі розділи діяльності комерційних компаній: аналітика, автоматизація, управління. Ми вважаємо, що цих три напрямки є основними, без яких не обходиться діяльність жодної організації.
Аналітика - в рубриці зібрано методи аналізу даних, способи побудови звітів, варіантів побудови роботи відділу аналітики та економічного аналізу даних. Фахівців з маркетингу і аналітики зацікавить статті по SWOT-аналізу, ABC-аналізу, рапорт керівника, платіжний календар і т.д.
Управління - в цій рубриці зібрано практики і методи управління компанією. Ми поділилися власним напрацьованим досвідом "Best Practice" в сфері логістики, побудови управління бізнес-процесами, методами концентрації на найбільш ефективні способи управління бізнесом і людьми.
Автоматизація - без цього виду інфраструктури не обходиться жодне сучасне підприємство, і цього розділу ми приділили особливу увагу, тому що за останній час роль інформаційних технологій тільки зростає, в тому числі і в управлінні бізнесом. У розділі зібрана аналітика по вітчизняним і зарубіжним системам обліку, наведені порівняння програм, методи автоматизації бізнес-процесів і багато іншого. Розділ "автоматизація" буде цікавий не тільки ІТ-фахівцям і програмістам але і управлінцям, тому що сучасне управління - це не тільки перегляд інформації, це перш за все робота з інформацією. І в інформаційний вік сучасні бізнесмени повинні бути в тому числі трохи ІТ-фахівцями.