На які питання ми готові відповісти?

 

1. Яку облікову систему слід використовувати?

2. Побудова інформаційно-забезпечувальної системи компанії

3. Безпека і збереження даних

4. Використання економною моделі клієнт-серверної інформаційної системи або робота в "хмарі"

5. Використання програмних продуктів і без порушення авторського права. Захист при перевірці підприємства контролюючими органами

6. Складання інструкцій користувачам, тренінг, навчання, введення в посаду працівника для роботи в корпоративній обліковій системі

7. Аудит інформаційної системи, виявлення неефективних ланок, пошук резервів і невикористовуваних ресурсів

 

Наш досвід:

 

1. Наявний унікальний успішний практичний досвід дає нам можливість пропонувати клієнтам Best practice в сфері: логістики, продажів, бухгалтерського обліку, фінансового аналізу, бюджетування, планування та ін.

2. Участь в інформаційних проектах компаній мають багаторівневу структуру управління

3. Досвід роботи з клієнтами різних галузей і форм власності: торгівля, логістика, виробництво, послуги, DIY і ін.

4. Відповідальні за свою роботу, зацікавлені в довгостроковому співробітництві, а не в разовому продажу послуг

 

 

{showhide title="Детальніше про послугу..." template="strong" changetitle="Скрити детальний опис" mousetitleistitle=true closeonclick=true titleasspan=true}

 Консалтинг як вид послуги в Україні - досить молодий вид діяльності. Інформаційний консалтинг - зовсім новий напрямок. Нове і незвичне в силу того, що сама область консультування дуже нова і незвична для українських компаній. За 20 років розвитку і дорослішання бізнесу, комерційні компанії звикли до юридичного, бухгалтерського, управлінського консалтингу та тільки починають сприймати послугу «ІТ консалтинг» взагалі як послугу. У цьому немає нічого дивного, адже Україна лише намагається йти в ногу з часом, прагне бути в тренді з інформаційним століттям, який замінив століття індустріальний. По суті, найбільший технологічний ривок наша країна зробила в останнє десятиліття. Настільки швидкий і потужний ривок в ІТ українському бізнесу допомогли зробити стрімка популяризація та розвиток технологій (мобільні кошти, бездротові системи передачі даних, загальносвітове зниженням цін на комп'ютерну техніку) і звичайно конкуренція.
 У зв'язку з інформаційним проривом багатьом компаніям стали доступні передові інформаційно-забезпечувальні технологій організації бізнесу. Це стосується і обладнання та програм.
 Обладнання стало дешевше і потужніше. Інтернет дав можливість застосовувати хмарні технології, стала можливим робота без організації постійного робочого місця для працівника і т.д.
 Програми стали більш досконалі і клієнтоорієнтований. Якщо говорити про програми для бізнесу, то, передусім, крім звичних офісу, ми звичайно маємо на увазі «ділове ядро» будь-якої компанії - це програми для обліку господарської діяльності: ERP системи, CRM системи, бухгалтерські системи здачі звітності, реєстратори документообігу і т.д.
 У той же час завдяки бурхливому розвитку ринку інформаційних технологій українському споживачеві стало доступне і одночасно складно зорієнтуватися у великій кількості пропозицій програмних продуктів та комп'ютерної техніки. Перед споживачем стало питання: Що краще конкретно для нас?
Відповідь на це питання не відразу очевидна, тому при виборі інформаційно-забезпечувальну політики компанії повинні враховуватися багато факторів.
 Наприклад:
- число співробітників компанії
- довіра / недовіра компанії хмарним технологіям
- бюджет компанії, що виділяється на ІТ
- організаційна структура компанії (дочірні компанії, філії)
- робота на ліцензійному програмному забезпеченні
- капіталізація коштів в ІТ як нарощування основних засобів і т.д.
 Крім того, споживачеві для правильного підбору потрібного програмного продукту, в залежності від виду діяльності важко зрозуміти який з виробників програмних продуктів випускає програмне забезпечення найбільш підходяще під його вид бізнесу.
Серед виробників, з якими ми працюємо і програмні продукти, які ми консультуємо : 1С, Парус, Рарус, Галактика, Сумер-Маг, Галіон ІТ.
 Всі перераховані виробники програмних продуктів спеціалізовані на розробку і випуск програмного забезпечення кращого в своїй конкретно галузі. Фахівці нашого проекту розбираються в тонкощах даних продуктів і консультують з питання автоматизації конкретних видів бізнесу, за допомогою програмних продуктів перерахованих виробників для організації розумною інформаційно-забезпечувальна діяльність Вашої компанії.
 Звертайтесь до нас за ІТ консультаціями, ми разом розберемося і знайдемо оптимальне рішення організації Вашої інформаційної системи!

{/showhide}