Що ми можемо зробити для Вас?

 

1.    Розробити проект  впровадження корпоративної інформаційнї системи

2.    Реалізувати проект на базі Вашого підприємства

3.    Переглянути дійсні процеси, виявити неефективні, впровадити нові

4.    За побажанням замовника здійснити вибіркову автоматизацію необхідного бізнес-процесу (складування, зберігання, бюджету руху грошових коштів та інш.)

5.    Супроводжувати і консультувати клієнта незалежно від використовуваної корпоративної інформаційної системи

 

Наші переваги:

 

1.  Мы маємо великий практичний досвід автоматизації усіх контурів діяльності компанії

 2.  Ведемо розробку проектів на базі програмного забезпечення, яке клієнт обрав самостійно, а не навязуємо конкретний програмний продукт

 3.  Супроводжуємо як великі так і середні проекти різних ступенів складності

 4.  Відповідальні за свою роботу, зацікавлені у довгостроковому співробітництві, а не в разовому продажі послуг

 

{showhide title="Подробное описание..." template="strong" changetitle="Скрыть подробное описание" mousetitleistitle=true closeonclick=true titleasspan=true}

 

 Для того щоб іти в ногу з часом необхідні сучасні засоби управління бізнесом. Продажі, надання послуг - основа всього прибутку будь-якого підприємства. У повсякденному житті кожен з нас стикається з вже звичним сервісом якісного обслуговування. Більш прибуткові підприємства, які надають якісний сервіс своїм клієнтам. Не останню роль у рівні якості сервісу зумовлена технологічним рівнем підприємства, автоматизацією його бізнес процесів.

Автоматизація магазину. Звичайну покупку в магазині ми здійснюємо не замислюючись про те як організований сам процес. Головним для покупця є купівля якісних товарів і швидке обслуговування, щоб менше в черзі простояти і піти з хорошим настроєм. Насправді за сервісом якісного обслуговування ховається чітко вибудувана система логістики, продажів, закупівель та управління ціноутворенням. Що важливо для автоматизації, наприклад продуктового магазину?

Управління асортиментом магазину. Покупців завжди привертає широкий асортимент товару. Для покупців - це можливість вибору, а для магазину загроза нелеквіди, прострочена продукція, збитки. Як управляти асортиментом магазину так щоб мінімізувати збитки від залежавшегося товару? Насамперед потрібна асортиментна матриця і програма для обліку, керуюча закупівлями товарів. Самий ідеальний варіант коли закуповується продукції стільки скільки продається. До цього потрібно прагнути. Але бувають сезонні, тижневі сплески, коли попит на продукцію значно перевищує середній показник. Тому магазини змушені мати невеликий запас продукції для задоволення тимчасових сплесків попиту на продукцію. Програма для обліку товарів у магазині допомагає управляти товарними запасами в магазині. За допомогою нескладних звітів можна дуже швидко отримати дані про те скільки у вас продукції на залишку, які були продажі за минулий місяць (тиждень, день), чи очікуються поставки і т.д. Для продуктових магазинів з швидкопсувними продуктами передбачено ведення обліку товарів за серіями. Серію можна вносити як дату виробництва або як дату кінцевого терміну споживання. Таким чином можна знати скільки на залишках товару з закінчується строком реалізації.
Для управління магазином одягу в програмі передбачено ведення обліку за розмірами, кольором, країні виробнику і іншим характеристикам. Таким чином система управління магазином, завдяки вбудованим звітам завжди надасть достовірну інформацію про продажі, залишках, валового прибутку.
Управління цінами. Системи лояльності для постійних покупців, системи накопичувальних знижок, знижки по днях тижня і часу доби. Реалізація акційних пропозицій, установка цін на комплекти товарів, і все це для залучення покупців. Крім того покупець любить, коли з ним поводяться чесно і порядно. І всім відомо що особа будь-якого магазину вітрина з цінами. Тому програма для магазину повинна вміти друкувати цінники для вітрини, етикетки і штрих-коди для продукції.
Облік товарів у магазині. Зазвичай програми для магазинів (супермаркетів) розділені на дві частини: фронт офіс (робочі місця касирів, продавців) і бек офіс (робочі місця операторів, бухгалтерів, фахівців, керівників). Фронт офіс призначений для здійснення однієї-двох операцій, як правило для проведення в програмі реалізації товару, тому даний інтерфейс максимально простий і зрозумілий, щоб персонал міг швидко виконувати обслуговування клієнтів. Бек офіс призначений для операторів (для прибуткування продукції), фахівців, економістів (для проведення аналітики, планування закупівель, підрахунку продажів), а також для керівників (представляти загальну картину ефективності управління роздрібною торговельною точкою). Якщо інтерфейс фронт-офісу більш простий і малофункціональний (за визначенням) то інтерфейс бек-офісу, як правило, включає повний функціонал програми в залежності від налаштувань ролі і прав доступу конкретного користувача. Перед покупкою програми для обліку в магазин настійно рекомендуємо ознайомиться з демо версією передбачуваної до використання програми і навіть запустити в тест-робочому режимі в магазині, щоб спочатку визначитися з усіма труднощами і перевагами даного програмного забезпечення. Як правило, великі виробники і поважають клієнта компанії, які продають якісні програмні продукти для магазинів не проти дачі в тимчасове тест-користування свого програмного продукту, чим власне і настійно рекомендується скористатися.
Так от облік в магазині, особливо в супермаркетах, часто ведеться за допомогою штрихкодів продукції. Штрих-коди може наносити виробник продукції на упаковку, або продукція маркується штрихкодами самостійно. Деякі програмні продукти (ТоргСофт) включають можливість оперативного формування штрихкоду на продукцію при внесенні картки товару в базу даних. Власні штрихкоду можуть бути особливо актуальні в разі комплектації в торговій точці комплектів товарів або виробництва власних товарів (продуктів харчування). У свою чергу самі штрихкоду можуть використовуватися як на касах для обліку відпуску товару так і при проведенні інвентаризації товарів у торговій точці. Мобільні термінали збору даних за допомогою технології зчитування штрих-коду можуть бути використані для поповнення та формування вітрини, коли оператор для поповнення вітрини використовує термінал для зчитування штрих-коду і перевірки в оперативному режимі наявності залишку товару для формування повної викладки вітрини.

Автоматизація ресторану. Ресторан - місце високого класу їди. Як правило, прийшовши в ресторан клієнт очікує підвищеної якості сервісу, а це в свою чергу: смачна кухня, якісне обслуговування, прозора оплата. Начебто все нескладно, але для того щоб приготувати вишукану страву, потрібні свіжі продукти в достатній кількості. Також готування страв - це свого роду виробництво, а будь-яке виробництво не обходиться без калькуляції. Видача продуктів у виробництво та облік виходу готових страв - головна облікова завдання програми для ресторану. Але разом з тим кухар не приготує замовлену страву без інгредієнтів. Тому дуже важливо постачати виробництво свого ресторану свіжими продуктами. Для цього якнайкраще підійдуть аналітичні звіти які підкажуть що на залишках, які продукти закінчуються, що потрібно підкупити. Що стосується обслуговуючого персоналу, то тут найважливішим є взяття замовлення й своєчасне його виконання. Для цього офіціантів можна оснастити мобільними робочим місцем (планшет, КПК) як це дуже поширене в ресторанах і кафе за кордоном або листком і ручкою, але з можливістю передачі замовлення в систему замовлень через термінал замовлень, встановлений в залі ресторану. Дуже важливо щоб час від взяття замовлення у клієнта до передачі замовлення в обробку проходило за максимально короткий час. Це час заощадить програма для ресторану, яка служить сполучною ланкою між офіціантом (взяття замовлення) і виробництвом (готовий замовлення). Як тільки виробництво побачить нове замовлення, так відразу ж притупить до його виконання. Підтвердження виконання замовлення можна підтверджувати в журналі замовлень статусами, спеціальними квітами і т.д. Для взяття замовлення у систему з побажаннями клієнта до способу готування, подачі страви можна включити деталізацію замовлень до: ступеня прожарювання стейка, солоності, додаткових прянощів та інших смакових уподобань. Якщо це мобільне місце офіціанта то підтвердження замовлення клієнта можна підтверджувати його підписом по тач-скрін еккрану (як рисовалка Paint) що підвищить точність замовлення, допоможе уникнути неприємних ситуацій «Я не це замовляв!», І просто розважить клієнта. Ще одним важливим пунктом в автоматизації ресторану є меню. Система для формування меню ресторану ні що інше, як прйс-лист. Це стандартний звіт який включений практично в усі програми управління ресторанним бізнесом. Форму меню, його вигляд, оформлення можна налаштувати на Ваш смак, під інтер'єр ресторану та інше. Програма дозволить з легкістю це зробити. Виписка рахунку на оплату може проводиться на підставі внесеного замовлення. Це дуже швидко і зручно, т. К. не примушує заново забивати замовлення, а просто і швидко виписати рахунок на першу вимогу клієнта. Також у програмі може вестися система лояльності у вигляді знижок для постійних клієнтів, картки постійних відвідувачів і т.д. А для підвищення відвідуваності в неприбуткової дні тижня або часу доби можна влаштовувати знижки на страви, ділові ланчі тощо

 Автоматизація кафе. Кафе по суті нічим не відрізняється від автоматизації ресторану, з тією різницею що в кафе спрямованість самого закладу більше пов'язана не на виробництво страв, а на швидке обслуговування клієнтів і бар. До кафе також можна віднести заклади швидкого харчування (фаст-фуди), в яких оплата готових страв відбувається безпосередньо клієнтом на касі, як у супермаркеті. Також при особистій оплаті клієнтів в програму обов'язково повинна бути включена можливість проводити оплату платіжною картою, тому що даний вид оплат дуже зручний і набирає все більшої популярності в Україні. Також програма для кафе повинна мати можливість підключення торгового обладнання - каси. Детально описувати систему управління кафе не будемо, тим кому цікава автоматизація закладів харчування, можуть ознайомиться з можливостями програмного забезпечення призначених для автоматизації ресторану.

 Автоматизація готелю. Готель - те місце, де поєднується весь можливий сервіс для клієнта: проживання, харчування, бар, басейн, оздоровчі послуги та ін Від того що готель є певним комплексом з надання послуг накладає певні зобов'язання на програмне забезпечення автоматизує систему управління готелем. Практично програма повинна вміти все що було перераховано до автоматизації ресторану, кафе, магазину, а ще й плюс управління номерним фондом. Програма управління готелем дозволяє бронювати номери готелів, переглядати вільний номерний фонд, використовувати графічне представлення про номерний фонд у вигляді діаграм з шкалами номер / дні місяця, що дозволяють швидко зорієнтуватися керуючому готелю в стані номерного фонду. Крім того в чек клієнту можна включати всі послуги якими користувався клієнт: телефонні дзвінки, сауна, вечеря, виклик таксі і т.д. На вимогу клієнта можна надати розгорнутий рахунок з усіма послугами, що буде чесно з вашого боку по відношенню до клієнтів.

 Автоматизація супермаркету. Для всіх нас супермаркет - місце де можна купити практично все товари для побутових потреб і не тільки. Люди вибирають супермаркети для покупок бо можуть в одному місці придбати всі необхідні товари з прямим доступом до Вибирайте товари. Це дуже зручно, цивілізоване суспільство до цього давно звикло. Але щоб керувати такою махиною з 20 000 - 30 000 асортименту товару потрібна хороша система автоматизована система. Оскільки оборот товарів величезний і величезний документообіг, необхідна надійна програма з клієнт-серверним режимом роботи. З великим документообігом база даних може бути близько 150 Гб. Для автоматизації настільки великого магазину не підійдуть самописние програмні продукти або програми, що працюють тільки в файловому режимі. Управління настільки великими продажами вимагає потужного аналітичного інструменту. Цей інструмент - програма управління супермаркетом. З практики найбільш успішними в цій сфері є програмні продукти разработчкіков: 1С, СуперМаг. 1С, наприклад, підтримує клієнт-серверний варіант роботи бази даних з підтримкою розміщення кластерів бази даних на різних ПК. Це означає що при виході з ладу одного з серверів бази даних, все навантаження автоматично розподілиться на інші робочі машини, які об'єднані в робочу групу. Інші відмінності від програми управління магазином не істотні, тому для ознайомлення з системою управління супермаркетом прочитайте розділ даного матеріалу «Автоматизація магазину».

 

 {/showhide}

+38(050)13-97-555 Viber

Супровід 1С у: Київ, Львів, Луцьк, Вінниця, Полтава, І-Франківськ, Чернівці.

© 2020 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ