Часто для врегулювання торговельних відносин компанії використовують додаткові угоди до договорів поставки званих специфікаціями. Специфікація - це доповнення до договору з переліком асортименту і цін номенклатури, за якими здійснюватимуться договірні відносини купівлі-продажу продукції. За згодою сторін у специфікації може бути зазначений також і обсяг продукції, що поставляється. Специфікація має ряд переваг для постачальника продукції, а саме:
 - Глибша деталізація відносин щодо асортименту поставок
 - Прісеканіе поставок "лівого" асортименту, за який клієнт через час відмовиться платити
 - Скорочення логістичних витрат з повернення помилково привезеного товару
 - Планування продажів, виходячи з намірів клієнтів купувати заздалегідь визначений асортимент товару
 Специфікація - дуже необхідний механізм для управління торгівлею, але чомусь його немає в стандартних конфігураціях 1С. Механізм управління асортиментом в стандартній 1С реалізований тільки на половину - через ціни. Можна призначити для покупця персональний тип цін, але обмежити продаж конкретним асортиментом, який йому дозволено купувати - ні.
 Для контролю асортименту товару для конкретного покупця нами доопрацьована стандартна конфігурація 1С "Управління торгівлею". Механізм дозволяє додавати контрагенту в договір перелік номенклатури на який з ним підписана специфікація. При оформленні документів на продаж (замовлення покупця, реалізація товарів) проводиться контроль відповідності вбитого в документ товару і товару внесеного в специфікацію клієнта. Що стосується розбіжності програма відмовляє в проведенні даного документа. Вносити товар в специфікацію клієнта дозволено обмеженому колу користувачів призначених адміністратором програми.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ