Найчастіше бухгалтерам дуже проблематично формувати коригування до податкових накладних у програмі 1С через те, що коригування виписуються на підставі податкових накладних. При цьому потрібно враховувати партію, з якою повертається товар: повинна збігатися ціна і в партії повинна бути достатня кількість товару. При повернень з невеликою кількістю номенклатури, як правило, проблемні виникає. Бухгалтер формує звіт "Продажі" по повертається номенклатурі, дивиться документ продажу і прикріплену до нього за структурою підпорядкованості податкову накладну. Проводить коректування. Процес скрутний, коли в поворотній накладної 10 і більше позицій номенклатури або повернень від покупців дуже багато.
 Помічник виписки Додатка 2 до податкової накладної значно полегшує процес виписки коригувань. Досить вибрати повернення покупця, задати період пошуку податкових накладних та обробка самостійно сформує список податкових накладних на підставі яких можна виписати коригування. На скріншоті обробки рожевим кольором виділені позиції з повернення покупця, на білому тлі підібрані податкові накладні, за якими можна провести повернення. Рішення розроблено для конфігурації 1С "Управління торгівлею". Може бути використано в інших конфігураціях 1С.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ