Підготовка товарно-транспортних накладних - справа трудомістка. У ТТН багато реквізитів, які необхідно вказувати вручну. Стандартний механізм друку ТТН з 1С реалізований не найкращим чином. У стандарті немає: пункту завантаження / розвантаження, автомобіль і водія потрібно прописувати вручну, не вважається тоннаж, що не виводяться відповідальні за оформлення та багато іншого.
З огляду на потреби користувачів 1С нами доопрацьована обробка друку ТТН для конфігурації "Управління торгівлею". Переваги доопрацьованій ТТН:
1. Практично всі реквізити для ТТН, які можна взяти з програми - з неї беруться. При виборі документа реалізації підставляється адреса доставки з видатковою накладною. При незаповненому адресу в накладній адресу доставки береться з адреси доставки картки контрагента. Заповнюються відповідальні за оформлення та відпуск: здав (відповідальна особа вантажовідправника) - П.І.Б. і посаду користувача оформив документ, відпустку дозволив - П.І.Б. і посаду відповідального складу, з якого проведена реалізація.
2. Автоматично вважається тоннаж продукції, за умови, що вага продукції внесений в картку номенклатури.
3. Удосконалено вибору автомобіля і водія. Для цього створено спеціальний довідник "Автомобілі", в якому ведеться список автомобілів і закріплених за ними водіїв і юридичної назви перевізника. Довідник зручний тим, що вносити дані про автомобіль потрібно одноразово. Надалі вибір машини здійснюється шляхом підбору з довідника.
4. У доопрацьованій ТТН перелік номенклатури виводиться в стислому вигляді, при цьому без втрати якості даних. Стиснення відбувається за принципом груп номенклатури. Сума і тоннаж виводиться в табличній частині по кожній групі. Це дуже зручно, так як в ТТН по законодавству і не потрібен весь перелік товару, а така згортка дає значну економію місця і паперу для друку.
5. ТТН можна друкувати відразу на кілька видаткових накладних, за умови, що вони їдуть на одного покупця за однією адресою доставки. Сума накладних, тоннаж, групи номенклатури при цьому коректно підсумовуються.
6. У формі ТТН виведена сума попереднього тоннажу для зручності підбору логістом по транспорту видаткових накладних для комплектації машини.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ