Багато компаній, працюючи з покупцями беруть замовлення на весь асортимент продукції, який замовляє покупець. Але по-підсумку, виходячи з реальних, вільних залишків змушені обрізати замовлення на 20-30% виставляючи рахунок на товар, який є в наявності. Друкована форма для 1С "Управління торгівлею для України" вирішує завдання з випискою рахунків.
Як це працює?
 Ви вносите в 1С замовлення повністю як замовив клієнт. Після того як ви перевірите вільні залишки та зарезервуєте для покупця товар, можете гарантовано виставляти рахунок на оплату тільки з тим товаром, який став в резерв. Друкована форма виводить на друк тільки той товар, який зарезервував.
Кому необхідно?
 Може бути корисна для оптових і дистриб'юторських компаній, які здійснюють поставки товарів зі складів і віддалених підрозділів, а також всіх компаній не працюють за принципом "плати і забирай".
 З цієї доопрацьованій друкованої формою "Рахунок на оплату покупцеві" ви збережете гарні відносини з клієнтів, не підведете його при здійсненні торгово-розрахункових операцій.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ