Завдання: облік товарів, виручки і грошових коштів роздрібних торгових точок і інтернет-магазину.
Рішення: для автоматизація торгівлі магазину одягу була обрана стандартна конфігурація 1С «Управління торгівлею». Даного рішення виявилося досить для вирішення 90% поставлених задач. Решта 10% були доопрацьовані під компанію в процесі формалізації задач.
доопрацьовано:
- Оскільки у компанії кілька магазинів (складів) був доопрацьований контур центрів відповідальності. Це означає те що менеджер магазина А може продавати і переміщати товар тільки з магазину А.? - Налаштування інтерфейсу для менеджера магазина. З інтерфейсу 1С були виключені всі зайві пункти меню і піктограми надмірно нагромаджуючі і дезорієнтують користувачів в процесі ознайомлення і початку роботи з програмою.? - Доопрацювання ролі менеджера магазина. Замовниками проекту автоматизації магазина була поставлена умова, щоб менеджери не могли заднім числом редагувати проведені документи в 1С. Також встановлено ряд обмежень по доступу та редагування довідників.? - Заборона переміщати товар на розподільний центр. Управління закупівлями і розподіл товару здійснювалося в мережі магазинів одягу централізовано. Відповідно і контроль за рухом товару з розподільного центру в магазини здійснюється також централізовано. Тому менеджерам магазинів програмно була встановлена заборона зворотного переміщення товарів з магазину на розподільний центр. Це може робити тільки адміністратор мережі магазинів.? - Розроблено макети довідників: номенклатура, контрагенти. Здійснено завантаження цих довідників з Excel в 1С.
Результат: Всі магазини і розподільний центр об'єднані в єдину онлайн інформаційну систему.? Власники бізнесу отримали можливість спостерігати і контролювати процес продажів мережі магазинів одягу, управляти залишками продукції, ціноутворенням, переглядати залишки грошових коштів в касі, враховувати операційні витрати на місцях у магазинів.

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ