Індивідуальне навчання програми 1С (для користувачів)


Кому потрібне навчання?


 Насамперед, людям, що не мають жодного досвіду роботи з програмою, але яким у короткий термін потрібно навчитися. Також, фахівцям, що мають деякий досвід, але для виконання нових робочих функцій мають ознайомитися з розширеними функцціями програми. Отже це:

- менеджери, логісти, продавці, обслуговуючий персонал, оператори

- бухгалтери, економісти, аналітики, фахівці

- керівники, топ-менеджери, підприємці

  досить поширена програма. Її функції виходять далеко за рамки просто облікової системи, про що деякі навіть не підозрюють. Програма оснащена великою кількістю звітів, документів та засобів для ведення різноманітних операцій та аналітики. Як і будь-яке професійне засіб, професійна програма вимагає певної кваліфікації користувача. Для менеджера з продажу, оператора це може бути робота з документами, виписка рахунків, проведення видаткових накладних, формування простих звітів і прайс-листів. Бухгалтерам необхідні знання, як правильно виписувати податкові накладні, чи є непогашені зобов'язання по ПДВ і т.д. Керівнику компанії, власникам бізнесу буде цікава загальна картина діяльності компанії, яку можна отримати з допомогою правильно сформованого рапорту керівника або аналізу дебіторської заборгованості. Як ви розумієте всім цим навчиться правильно користуватися просто необхідно, якщо ви плануєте якісно виконувати посадові функції, претендувати на професійний розвиток і кар'єрне зростання. Якщо ви приватний підприємець, навчившись програмі 1С ви зможете самостійно вести облік бізнесу без сторонньої допомоги. Якщо Вам необхідно в короткий термін пройти базове навчання користувача програми 1С, звертайтеся до нас.

Ми проводимо навчання з конфігурацій:

- Управління торгівлею

- Управління невеликою фірмою

- Бухгалтерія

- Управління торговим підприємством

Як правило, вже достатній рівень кваліфікації для початку роботи з програмою користувач отримує через 2-3 години індивідуального навчання. Навчання може здійснюватися відразу одним курсом (2 години підряд) або з розбивкою на кілька занять для більшої засвоєння матеріалу. Навчання проводять практики програми 1С, вирішальні виробничі завдання і пройшли навчання за відповідним ІТ напрямами.

Звертайтеся до нас, за доступним, зрозумілим навчанням в програмі 1С!

Вартість навчання - 250 грн./година.

Навчання проводиться на території учня або в нашому офісі у м. Харків. Для бажаючих навчатися з інших міст можлива дистанційна форма навчання через сеанси віддаленої роботи.

Вартість віддаленого навчання 1С - 200 грн./година.

Консультант з впровадження 1С

УКРАЇНА
61000 м. Харків, пл. Повстання 7/8, 
  +38(050)978-88-74
  +38(057)761-99-01
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Консультант з обслуговування 1С

УКРАЇНА
61000 м. Харків, пл. Повстання 7/8, 
  +38(066)131-75-25
  +38(057)761-99-01
   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.