ТОРГІВЛЯ І ПОСЛУГИ

1C

1С:Підприємство 8. Управління торгівлею для України (УТ)

 

Рішення дозволяє в комплексі автоматизувати завдання оперативного і управлінського обліку, аналізу і планування торгових операцій, забезпечивши тим самим ефективне управління сучасним торговим підприємством.

 

4 500
1C

1С:Підприємство 8. Управління торговим підприємством для України (УТП)

 

Прекрасне рішення для тих, хто хоче поєднати широку функціональність конфігурації "Управління торгівлею" з конфігурацією "Бухгалтерський облік" для комплексного вирішення завдань управлінського та бухгалтерського обліку в одній програмі.

 

8 100
1C

1С:Роздріб 8 для України

 

Рішення призначене для автоматизації торговельної діяльності магазинів і інших роздрібних торгових точок, в тому числі об'єднаних у торговельну мережу.

 

3 600
1C

1С:Підприємство 8. WMS Логістика. Управління складом

Рішення призначене для автоматизованого управління технологічними процесами сучасного складського комплексу. Дане рішення спрямоване більше на самостійну організацію складських процесів відповідно спочатку закладеної логіки при налаштуванні програми.

 

56 700
1C

1С:Підприємство 8. 1С-Логістика: Управління складом 3

 

Продукт для автоматизації управління складським господарством підприємства. Дозволяє ефективно автоматизувати управління технологічними процесами сучасного складського комплексу. На відміну від предедущего рішення де більше акцент робиться на самоврядність складу, рішення "1С-Логістика" функціонує з залученням диспетчерів та операторів складу.

 

10 800
1C

 1С:Документообіг 8

Продукт в комплексі вирішує завдання автоматизації обліку документів, взаємодії працівників, контролю та аналізу виконавської дисципліни.

 

10 125 

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | Блог 

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2021 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ