КОНСОЛІДАЦІЯ

1C

1С:Консолідація 8

Прикладне рішення "1С:Консолідація 8" призначений для автоматизації широкого спектра завдань, пов'язаних з підготовкою і аналізом звітності груп компаній, філіальних структур, а також окремих компаній

 

18.000 
1C

1С:Підприємство 8. Управління корпоративними фінансами для України

Продукт призначений для вирішення завдань управління фінансами і ведення обліку, як окремих підприємств, так і підприємств, об'єднаних у групи (холдинги, конгломерати, групи компаній).

 

75 000
1C

1С:Керуючий 8. Базова версія

Продукт призначений для компаній малого бізнесу з одним робочим місцем для керівника, який самостійно веде управлінський облік.

 

  2 025
1C

 1С:Керуючий. Стандарт

 Рішення для автоматизації управлінського фінансового обліку на невеликих підприємствах. Дозволяє організувати управлінський фінансовий облік для ефективного контролю над бізнесом і містить ефективні засоби для вирішення облікових завдань для невеликих підприємств.

 

 5 475
1C

 1С:Керуючий. ПРОФ

Рішення для управлінського фінансового обліку, що дозволяє вести облік всіх господарських операцій для визначення фінансових результатів за напрямами діяльності (видів бізнесу), а також облік по центрах фінансової відповідальності (ЦФО).

9 750
1C

 1С:Управління невеликою фірмою 8

Готове рішення для автоматизації оперативного управління на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізовано все найнеобхідніше для ведення оперативного обліку, контролю, аналізу та планування на підприємстві.

 

 4 500
1C

 1С:Підприємство 8. Управління по цілям і KPI

 

Рішення призначене для управління результативністю організації з використанням ключових показників діяльності (KPI) і збалансованої системи показників (BSC)

 

 -

+38(050)13-97-555 Viber

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2021 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ