.

{showhide title="Покупайте 1С Выгодно! Подробнее..." template="strong" changetitle="Скрыть подробное описание" mousetitleistitle=true closeonclick=true titleasspan=true}

 

Чому бізнес воліє вести діяльність в програмі 1С? Справа в тому, що 1С володіє поруч переваг. Програмний продукт, локалізований для України і навіть адаптований під деякі галузі господарства (сільське господарство, транспорт, торгівля, виробництво). Програмний продукт поставляється в коробковому варіанті як вже готове рішення, яке можна купити через інтернет з доставкою в будь-яке місто України. Установка і настройка не займе більше 20 хв. (з урахуванням внесення відомостей про організації). Стандартного рішення достатньо для ведення обліку "зі старту" без яких-небудь доопрацювань і програмування.
Наш наданий сервіс програмного продукту 1С складається з:

1. Продаж 1С (програма + ліцензії) через онлайн-магазин

Купівля програми 1С через інтернет-магазин можлива в будь-який час з доставкою в будь-яке місто України. В наявності всі конфігурації 1С локалізовані під українське законодавство. Доставка здійснюється в триденний термін після отримання оплати за рахунок продавця кур'єром "Нова пошта". У комплект поставки входить:

а) інсталяційний диск
б) керівництво користувача і адміністратора програми
в) безкоштовна підтримка ІТС протягом 6 міс. з дня покупки програми
г) реєстраційна картка (ліцензія) програмного продукту з унікальним реєстраційним номером, яка надає право консультуватися у всеукраїнській службі підтримки 1С
д) всі бухгалтерські документи (видаткова накладна, податкова накладна, рахунок на оплату), що підтверджують придбання ліцензійного програмного продукту

2. Установка й настроювання програми 1С

Після отримання програми за допомогою сервісу віддаленої підтримки ми безкоштовно встановимо, налаштуємо, запустимо програму на вашому комп'ютері. В налаштування входить:

а) встановлення платформи і конфігурації 1С
б) розташування бази даних 1С на ПК
в) створення користувачів програми
г) первинне заповнення даних про організації
д) створення структури довідників

3. Віддалене обслуговування та настроювання програми 1С

Програма 1С може бути змінена двома сторонами - самої 1С і кінцевим користувачем продукту. Фірма 1С, як правило, вносить зміни у програму чинності змін у законодавстві і з причини розвитку самого програмного продукту 1С відповідно новшенствам інформаційно-технологічного прогресу. Змінені і допрацьовані фірмою 1С версії програми публікуються на сайті, доступні для скачування, а також доставляються передплатникам на дисках ІТС 1 раз в місяць.
Зміни, що вносяться в програму самою компанією 1С зрозумілі і закономірні. Але бувають ситуації, коли користувачам програми 1С недостатньо стандартних функцій програми для виконання своїх бізнес-завдань. А оскільки 1С продукт з відкритим програмним кодом, то у користувача є можливість на свій страх і ризик вносити зміни в логіку роботи програми, підлаштовуючи її під свої потреби. Як правило, такі послуги надає програміст 1С або досвідчений фахівець. Найчастіше доопрацювання стосуються: друкованих форм, звітів, обробок, форм документів. Наша компанія також надає послуги з доопрацювання 1С виходячи з вимог замовника, викладених у технічному завданні. Вартість таких послуг обмовляється окремо.
Крім того, підписавшись на ІТС (інформаційно-технологічний супровід) ви отримуєте необмежений доступ до використання всієї довідкової інформації по купленому програмного продукту, а також безкоштовний всеукраїнський сервіс підтримки користувачів, лінії консультацій 1С по роботі програмного продукту. Також 1С має величезну перевагу по ліцензуванню своїх продуктів. Ліцензії 1С купуються цілком на весь спектр можливостей програми а не помодульно. Це означає, що купуючи додаткову ліцензію до програми, у вас буде можливість використовувати повний функціонал програми, а не конкретно оплачені модулі з обмеженням функціоналу, як у деяких програм для обліку. Ліцензії 1С можна розширювати до безкінечності або проводити апгрейд (обмін старих ліцензій з доплатою на нові з більшою кількістю). У нашій компанії ви також можете придбати ліцензії 1С або замовити апгрейд. Крім того в 1С є деяка сумісність програмних ліцензій різних конфігурацій. Наприклад ліцензії конфігурації "Бухгалтерія" підходять до конфігурації "Управління торгівлею", так що якщо у вас з часом зменшиться кількість користувачів в одній конфігурації ви сміливо можете їх використовувати для розширення ліцензії іншій конфігурації.

4. Онлайн-сервіс консультацій

Звичайно ж користувачам програмних продуктів 1С все і відразу незрозуміло і ми це прекрасно розуміємо. Консультація і підтримка клієнтів - одне з пріоритетних напрямків нашої післяпродажного обслуговування. До ваших послуг професійні консультанти 1С, які допоможуть розібратися з скрутними ситуаціями. Консультації здійснюються або усно (по телефону) або по електронній пошті. У разі якщо питання не складний, усна відповідь користувач одержує відразу при зверненні. Якщо питання потребує детального розгляду, то протягом 3-х днів наша служба підтримки надішлють письмову відповідь (зі скріншотами або інструкції) про те як необхідно вирішити цю ситуацію.

5. Курси віддаленої підготовки фахівців 1С

Для всіх покупців програми 1С доступно індивідуальне навчання роботи в програмі. По-вашому бажанню основам роботи в програмі ми навчимо абсолютно безкоштовно : ) Навчання здійснюється віддалено. Можливі варіанти навчання:
а) основи роботи в програмі (знайомство з інтерфейсом, довідники, документи) Безкоштовно (при купівлі у нас програми)
б) виконання специфічних операцій (передача товару на комісію, проведення інвентаризації, резервування товару для покупця) Платно
в) основи адміністрування бази даних 1С (копіювання, архівування, налаштування користувачів, права доступу, регламентні завдання з базою даних) Платно
Для замовлення доступні всі конфігурації, а також сумісний з 1С програмне забезпечення виробників: Microsoft, Postgre, Abbyy, Adobe.

Також замість купівлі самої програми 1С доступний новий сервіс, який широко використовується в економічно розвинених країнах світу - оренда програмного забезпечення. Сервіс оренди програми 1С доступний для усіх підприємців, чиї амбітні бажання бути сучасним і технологічним виходять за рамки існуючого пропозиції в Україні. Більш докладно про переваги сервісу оренди та його вартістю можна ознайомитись тут.Теги: Купити 1С, налаштувати 1с, купити програму 1с, купити 1с бухгалтерії для України, купити 1с 8, купити 1с, обслуговування 1с, супровід 1с, доробка 1с, консультування з 1с, купити ліцензії 1с, ліцензії 1с апгрейд

 

 
{/showhide}

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | Блог 

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2021 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ