Програма - помічник людини!

 Купуючи програму Ви переслідуєте мету автоматизації або якісного поліпшення деяких процесів. Будьте готові, що перш ніж програма стане Вам помічником її необхідно навчити бути Вашим помічником!

Етап 1 - Встановлення

 

Шлях до полегшення починається з установки програмного забезпечення. Установка може бути виконана штатними фахівцями компанії або продавцем програмного забезпечення. Деякі програми з класу "бізнес-додатки" вимогливі до потужностей ПК, тому розраховуєте заздалегідь з яким навантаженням техніці доведеться працювати, щоб в майбутньому змушене не переривати виробничий процес.

 

 

Етап 2 - Налаштування, внесення довідників

 

Після установки програми чи вийде відразу приступити до роботи. Підготовчі роботи програми для подальшої роботи можуть зайняти від кількох годин до кількох днів. Як правило, до підготовчих операцій належить внесення довідкової інформації та настройка основних параметрів програми: відомості про компанії, довідники, користувачі, залишки і т.д.

 

 

 Автоматизация

Етап 3 - Результат - Автоматизація

 

Найриємніший і довгоочікуваніший етап. Нарешті ви зможете по достоїнству оцінити користь від придбаного програмного забезпечення. Автоматизація процесів, як правило, скорочує час на "текучку" на 20-30 %. Крім того, робота стає більш впорядкованою, зрозумілою. З'являється можливість користуватися аналітикою в одному інформаційному просторі без зведення даних з різних джерел.

 

Вашій увазі зручні покупки програм ділового призначення через інтернет.
За допомогою сервісу інтернет-магазину ви можете купити програмні продукти виробників: 1С, Microsoft, Adobe, Галіон-ІТ.
Крім того до ваших послуг консультації наших ІТ-фахівців з підбору програмного забезпечення і ліцензуванню.
Доставка здійснюється кур'єром "Нова Пошта" у триденний термін засобами продавця в будь-яку точку України після отримання оплати.
За бажанням покупця можливе встановлення придбаного програмного забезпечення на комп'ютер за допомогою засобів віддаленого підключення.
Для покупців програмних продуктів 1С діють спеціальні акції та знижки.

Успіхів вам і вашому бізнесу.

Пам'ятайте, ліцензійне програмне забезпечення - умова безперебійної злагодженої роботи офісу, холодна говова і здорові нерви :)