Автоматизація сфери послуг

 Компаніям, які працюють в області послуг, постійно доводиться пристосовуватися до нових умов ринку і зростаючими вимогами клієнтів. Працюють у цій сфері розуміють, задоволений послугою покупець - надійний фундамент для бізнесу. Тому основні зусилля підприємства сфери послуг вкладають у роботу з клієнтами, придумуючи привабливі мотиваційні програми і постійно підвищуючи рівень сервісу. Автоматизація сфери послуг - це комплексне рішення, що дозволяє максимально ефективно організувати діяльність.

Автоматизація сфери послуг вирішує завдання:

1. Швидко і зручно працювати з клієнтами

   2. Автоматизація різних напрямків сфер послуг: готелі, ресторани, фітнес-центри

3. Зручний документообіг і друковані форми

   4. Програма покращення стосунків з клієнтами

5. Точність фінансового і складського обліку

   6. Реєстрація скарг клієнтів

7. Зручний розрахунок з персоналом

   8. Підключення торгівельного обладнання для обліку і здйснення розрахунків за надані послуги

Використання нововведень програмних додатків для бізнесу гарантує надання надійних, високоякісних і прийнятних за вартістю послуг. При цьому бізнес отримує додаткові вигоди за рахунок успішної взаємодії з замовником, виконання угод і підтримки хороших відносин з клієнтами, партнерами і постачальниками.

  

 

{showhide title="Детальний опис..." template="strong" changetitle="Скрити детальний опис" mousetitleistitle=true closeonclick=true titleasspan=true}

 

 Сфера послуг - специфічна сфера діяльності з точки зору автоматизації обліку. Справа в тому що на відміну від товару , послуг немає на залишку , немає на складі , тому що це нематеріальний актив , а отже облік ведеться без початковий і кінцевих залишків, а просто як оборот за певний період. До найбільш часто автоматизуються послугах в Україні відносяться: автотранспортні ( автосервесние ) послуги, послуги харчування, проживання, медичні, оздоровчі, туристичні і т.д. Послуга - це сервіс, сервіс для клієнтів. Тому завдання компанії надає будь-який вид послуг - якісна робота , сервіс, завдяки якому клієнти будуть звертатися вдруге . Щоб надати якісний сервіс необхідно мати кошти, в тому числі і інформаційні для швидкого оформлення замовлення , гарантії виконання , відстеження взаєморозрахунків, формування програм лояльності і т.д. Все це надають спеціалізовані програмні рішення автоматизують безнес надання послуг. Можливі сфери автоматизації :

 

управління автотранспортом

 

Призначена для управління пасажирськими перевезеннями і таксі , послуг ремонту .

 

Автоматизація перевезень

 - Планування транспорту щодо заявок на вивезення вантажу

 - Документальне оформлення згідно з чинним законодавством

 - маршрути

 - Облік видачі квитків

 - Управління тарифами

 Для автоматизації деспечера таксі:

 - Випуск водіїв на лінію

 - Прийняття та обробка замовлень

 - Розподіл замовлень по водіям

 Для автоматизації автосервісу:

 - Постачання запчастинами , оприбуткування , виписка клієнту

 - Оформлення замовлень на ремонт автомобілів

 - Система знижок і управління цінами

 Управління кафе , баром , рестораном

 

Програма підходить для управління закладами громадського харчування та HoReCa. Програма для ресторану дозволяє створити мобільні місця офіціантів , барменів. Є можливість підключення відеоспостереження і сполучення даних відеозапису камери спостереження з діями людини в програмі. Для супермобільний роботи можливе використання мобільного інтерфейсу програми на планшет або КПК для занесення офіціантом замовлення в облікову систему прямо на місці прийняття замовлення біля клієнта. Рішення розділене на фронт (обслуговуючий персонал, що працює безпосередньо з клієнтами) і бек офіс ( фахівці , керівники ) для зручності управлінняі і доступу до даних.

 Управління готелем, номерами

 Перш за все - це управління номерним фондом : наявність вільних номерів , елктронние ключі від номерів, бронювання і т.д. Програма для управління готелем розрахована для малих готелів і великих готельних будинків. У рішення включена можливість ведення бази клієнтів з системою лояльності. У системі реалізована можливість накопичувальної суми чека , розрахунок клієнта при виїзді з готелю " check - out " . Вбітеіе в чек клієнту всіх використаних послуг готелю ( телефонного зв'язку , харчування , фітнес залу , басейну) з можливістю друкованої розшифровки дозволить надати клієнтові , на його вимогу , звіт про надання послуги за час перебування в готелі , що підвищить вашу добропорядність готелю . Загальне враження від автоматизація систем управління готелями та готелями - підвищення якості обслуговування клієнтів , зручний і ненав'язливий сервіс. З якісної системою обслуговування в очах клієнта ви будете виглядати як хороший готель закордонного типу.

{/showhide}

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | Блог 

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2021 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ