Автоматизація інтернет-магазину

 Розвиток та популяризація мережі Internet дала можливість продавцю розширити аудиторію покупців, донести переваги своєї продукції прямо до покупця, а покупцям відкрилася можливість величезного вибору та сервісу покупки не виходячи з дому. Ведення бізнесу в мережі Інтернет на сьогоднішній день - це ключова умова конкурентоспроможності сучасних торгових компаній!

Автоматизація інтернет-магазину вирішує завдання:

1. Публікация каталогу товарів в інтернет-магазині

   2. Оновлення цін на сайті та інформації про наявність товару

3. Передача замовлень з інтернет-магазина в облікову систему

   4. Інформування клієнтів про статус замовлення

 Автоматизація інтернет-торгівлі з прив'язкою інтернет-магазину до облікової системи дає власникам ресурсів додаткові переваги. Головні з них - це автоматичне оновлення цін на сайті, аналіз виконуваності замовлень і можливість формування бухгалтерських документів.втоматизация интернет-торговли с привязкой интернет-магазина к учетной системе дает владельцам ресурсов дополнительные преимущества. Главные из них – это автоматическое обновление цен на сайте, анализ выполняемости заказов и возможность формирования бухгалтерских документов.
   

 

 

{showhide title="Детальний опис..." template="strong" changetitle="Скрити детальний опис" mousetitleistitle=true closeonclick=true titleasspan=true}

 Багато компаній в даний час ведуть торгівлю через інтернет -магазини. Деякі використовують продажу через інтернет як підмога основному бізнесу , для деяких це основне джерело заробітку. Як би там не було , зайшовши на Ваш сайт , потенційний клієнт повинен бачити каталог продукції , наявність товару та ціну . У разі , якщо продажі будуються на невеликому асортименті продукції , і ціни змінюються дуже рідко - особливої потреби автоматизувати оновлення даних в інтернет магазині. Оновлення можна інформації можна робити вручну , це не займе багато часу. Автоматизація інтернет -магазину необхідна компаніям в каталозі яких щонайменше 100 позицій. Зупинимося детальніше на питанні необхідності автоматизації поновлення даних в інтернет магазині ?

 1. Будь-який поважаючий покупця інтернет-магазин піклується про задоволеність відвідувачів. Представте собі ситуацію , коли людині сподобалася продукція , а її у вас немає в достатній кількості. Раздосадований клієнт витративши час на вивчення каталогу продукції , властивостей і т.д. і не отримавши в кінцевому підсумку потрібного товару розчарується в роботі ресурсу і врядли відвідає його знову для здійснення покупок. Щоб не засмучувати клієнтів і надавати якісний сервіс обслуговування необхідно періодично (від 1 -го разу на годину до 1- го разу на день ) залежно від обороту залишків оновлювати інформацію про залишки в інтернет магазині. Вручну це робити трудомістке і можна просто забути , тому автоматизація даного процесу як не можна краще поліпшить какчество вашого ресурсу.

 2. Оновлення цін. Інтернет- ресурс повинен бути підпорядкований Вашій бізенса і як би транслювати бізнес- процеси з основної системи управління бізнесом в Ваш інтернет -ресурс. Для цього необхідна синхронізація даних (обмін між обліковою системою і сайтом) . Підтримання актуальних цін на сайті - явний тому приклад. Представте , якщо покупець вибрав продукцію за однією ціною , а ви йому при підтвердженні замовлення повідомляєте що даний товар подорожчав. Ситуація неприємна , насамперед для клієнта : втрата часу , роздратування , скарги . У уникнення неприємних ситуацій необхідно періодично оновлювати ціни на продукцію. Своєчасне оновлення цін на сайті допоможе не тільки уникнути неприємних ситуацій , а можливо простимулює продажу у зв'язку з введенням акційний пропозицій знижок тощо , які потенційно можуть збільшити продажі. Так що в даному випадку вигода від підтримки актуальних цін на сайті вигідна як продавцеві так і покупцю.

{/showhide}

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | Блог 

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2021 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ