Розвиток та популяризація мережі Internet дала можливість продавцю розширити аудиторію покупців, донести переваги своєї продукції прямо до покупця, а покупцям відкрилася можливість величезного вибору та сервісу покупки не виходячи з дому. Ведення бізнесу в мережі Інтернет на сьогоднішній день - це ключова умова конкурентоспроможності сучасних торгових компаній!
|
{showhide title="Детальний опис..." template="strong" changetitle="Скрити детальний опис" mousetitleistitle=true closeonclick=true titleasspan=true}
Багато компаній в даний час ведуть торгівлю через інтернет -магазини. Деякі використовують продажу через інтернет як підмога основному бізнесу , для деяких це основне джерело заробітку. Як би там не було , зайшовши на Ваш сайт , потенційний клієнт повинен бачити каталог продукції , наявність товару та ціну . У разі , якщо продажі будуються на невеликому асортименті продукції , і ціни змінюються дуже рідко - особливої потреби автоматизувати оновлення даних в інтернет магазині. Оновлення можна інформації можна робити вручну , це не займе багато часу. Автоматизація інтернет -магазину необхідна компаніям в каталозі яких щонайменше 100 позицій. Зупинимося детальніше на питанні необхідності автоматизації поновлення даних в інтернет магазині ?
1. Будь-який поважаючий покупця інтернет-магазин піклується про задоволеність відвідувачів. Представте собі ситуацію , коли людині сподобалася продукція , а її у вас немає в достатній кількості. Раздосадований клієнт витративши час на вивчення каталогу продукції , властивостей і т.д. і не отримавши в кінцевому підсумку потрібного товару розчарується в роботі ресурсу і врядли відвідає його знову для здійснення покупок. Щоб не засмучувати клієнтів і надавати якісний сервіс обслуговування необхідно періодично (від 1 -го разу на годину до 1- го разу на день ) залежно від обороту залишків оновлювати інформацію про залишки в інтернет магазині. Вручну це робити трудомістке і можна просто забути , тому автоматизація даного процесу як не можна краще поліпшить какчество вашого ресурсу.
2. Оновлення цін. Інтернет- ресурс повинен бути підпорядкований Вашій бізенса і як би транслювати бізнес- процеси з основної системи управління бізнесом в Ваш інтернет -ресурс. Для цього необхідна синхронізація даних (обмін між обліковою системою і сайтом) . Підтримання актуальних цін на сайті - явний тому приклад. Представте , якщо покупець вибрав продукцію за однією ціною , а ви йому при підтвердженні замовлення повідомляєте що даний товар подорожчав. Ситуація неприємна , насамперед для клієнта : втрата часу , роздратування , скарги . У уникнення неприємних ситуацій необхідно періодично оновлювати ціни на продукцію. Своєчасне оновлення цін на сайті допоможе не тільки уникнути неприємних ситуацій , а можливо простимулює продажу у зв'язку з введенням акційний пропозицій знижок тощо , які потенційно можуть збільшити продажі. Так що в даному випадку вигода від підтримки актуальних цін на сайті вигідна як продавцеві так і покупцю.
{/showhide}