ВПРОВАДЖЕННЯ СУПРОВІД ДООПРАЦЮВАННЯ ПРОГРАМИ

 

1С: ПІДПРИЄМСТВО

 

 

 

АВТОМАТИЗАЦІЯ

Виконуємо впровадження і підтримку рішень на базі програми "1С: Підприємство". Запускаємо нові рішення, модернізуємо і допрацьовуємо існуючі. Запускаємо проекти різного рівня складності для фізичних і юридичних осіб. Галузі, з якими ми працюємо: торгівля, послуги, мале і середнє виробництво. Працюємо з управлінським та бухгалтерським обліком. Використовуємо гнучку процедуру запуску нових рішень з мінімальними ризиками для замовника.

 

КОНСАЛТИНГ

Консультації - це і є велика частина того, що потрібно компаніям для нормальної роботи. Вчасно надана підтримка, підказка, втручання компетентних фахівців в процес сприяє розблокуванню процесів, а також нормальне їх виконання. Надаємо консалтинг в таких сферах: ІТ, управлінський облік, консультації по програмі 1С. Складаємо рекомендації за підсумками аудиту, розробляємо інструкції, проводимо навчання персоналу.

 

ІТ ПОСЛУГИ

Досвідчені фахівці та розуміння потреб клієнтів дозволяють нам надавати додаткові послуги в області інформаційних технологій. Отримання всіх необхідних для бізнесу ІТ послуг від одного постачальника - бажання наших клієнтів, і мета нашого проекту одночасно. Крім автоматизації обліку надаємо такі сервіси: аудит інформаційної системи, запуск рішень на віддалених серверах, робота в хмарі, хостинг і запуск сайтів, запуск ІТ системи з нуля "під ключ".

 

СУПРОВОДЖУЄМО І РОЗВИВАЄМО ВАШ БІЗНЕС

 

 

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2022 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ