Проектування інформаційних систем

 

«1С Підприємство»

 

 

 

 Надання автоматизуючих рішень - головне завдання нашої компанії. Ми добре розбираємося в ІТ технологіях і допомагаємо іншим. Перед Вами стоїть завдання автоматизації магазину, складу або бухгалтерського обліку? Ми знаємо з чого починається і чим закінчується ІТ проект. Завдання проекту автоматизації нам допомагають вирішувати програмне забезпечення, комп'ютери, сервери, торгове обладнання підібране у точності з потребами замовника. Пропоновані рішення сучасні, універсальні, надійні, розраховані на великі навантаження. Не ставимо своїм завданням нав'язування конкретного програмного продукту. Надаємо замовнику вибір з декількох варіантів. Співпрацюємо з перевіреними виробниками програмних продуктів таких як: , Парус, Microsoft, СуперМаг та ін. Здійснюємо консалтинг, аутсорсирг і підтримку компаній в області ІТ. Своїм пріоритетом ставимо довгострокові, чесні взаємини з клієнтом, а не разові продажі. Довірте професіоналам проектування корпоративної інформаційної системи і ми Вас не підведемо! Створюйте свою інформаційну систему для зручного доступу до інформації і досягнення поставлених цілей. Звертайтесь до нас у містах України: Львів, Вінниця, Рівне, Хмельницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Вінниця, Житомир.

Впровадження 1С

Автоматизований контроль за роботою підприємства стає все простіше і технологічніше з кожним днем. Завдяки розробці нової платформи 1С підприємство 8.1, і нових конфігурацій 1С Бухгалтерія підприємства 8, 1С Управління персоналом 8 і 1С Управління торгівлею 8, а так само флагманського продукту, що володіє всіма властивостями ERP системи, 1С Управління виробничим підприємством, інформаційна система повністю спрямована на оптимізацію роботи компанії. Впровадження 1С підприємства, навіть просто установка 1С бухгалтерії, сприяє як виявлення слабких місць, так і підвищення ефективності робочого процесу.

Чому більше 80% керівників вибирають для свого бізнесу, впровадження 1С підприємства?

 Адже існує чимало інших програм, з допомогою яких можна було б спробувати налагодити автоматизований контроль. Проте впровадження 1С підприємства для автоматизації бухгалтерії вибирають більшість компаній у нашій країні. По-перше, 1С підприємство 8, 1С проедприятие 8.0 і навіть 1С бухгалтерія 7.7 найбільш зручні і прості в обігу. По-друге, встановлення 1С: підприємство, 1С бухгалтерії або 1С торгівлі, має ще одна безперечна перевага - можливість адаптуватися під індивідуальні особливості роботи конкретної організації.

 Іншими словами, впровадження 1С підприємства дозволяє вам налаштувати систему управління компанією, виходячи з ваших реальних потреб. 1С підприємство (бухгалтерія так і інші конфігурації 1С:Підприємства) - це конструктор, який ви можете легко пристосувати під свої потреби. Це програма на хорошій, сучасній платформі, що задовольняє всім сучасним вимогам автоматизації підприємств.

Як відбувається впровадження 1С підприємства (наприклад впровадження 1С бухгалтерії або 1С роздробу)?

Впровадження 1С підприємства відбувається лише з допомогою фірм партнерів - 1С франчайзі. Фірма «1С» не здійснює впровадження 1С підприємства, супровід 1С бухгалтерії і навіть продаж 1С підприємства. Якщо ви хочете придбати дані програмні продукти, вам необхідно звернутися у фірму 1С франчайзі.

Ми займаємося продажем 1С, впровадженням 1С, обслуговування 1С і встановленням різних програмних продуктів: від 1С бухгалтерія 7 та 1С бухгалтерія 8.1, до 1С Торговляи склад 7.7 і 1С управління торгівлею 8.0 та інших. Ми можемо запропонувати вам впровадження 1С підприємства, супровід 1С підприємства, консультації з усіх виникаючих питань з 1С, будь-які продукти 1С і послуги, так чи інакше пов'язані з 1С підприємством версії 7.7 або 8.

Перед тим, як здійснити встановлення 1С підприємства або впровадження 1С бухгалтерії, наші фахівці підберуть для вас найбільш підходящу версію програми з усього спектра програмних продуктів 1С. Зверніть увагу, статус 1С франчайзі можуть отримати тільки ті компанії, які мають відповідні сертифікати і входять в список офіційних партнерів фірми «1С», а для продажу деяких продуктів вимоги ще вищі. Ми ж маємо можливість продавати вам будь-який продукт 1С підприємства навіть 1С УПП або УСО (1С Управління будівельною організацією).

Як ми проводимо впровадження 1С підприємства у вашій компанії?

 Ми маємо не тільки безліччю сертифікатів, але і великим досвідом з продажу 1С, встановлення 1С підприємства і впровадження 1С бухгалтерії та інших програмних продуктів 1С. Для того, щоб ви отримали найбільш ефективну програму управління своєю організацією, ми проводимо повний аудит підприємства. Це дозволяє врахувати всі особливості обліку у вашій компанії. 1С бухгалтерія як і інші продукти серії 1С підприємство, легко інтегруються в ваш вже працює програмний комплекс, приймаються до уваги також і нюанси роботи вашої компанії.
Після того, як налагоджена мережа і настроєний сервер, починається установка 1С бухгалтерії (або іншого продукту 1С підприємства). На цьому етапі формується основа подальших змін, що враховують необхідність оновлення 1С і грамотного супроводу 1С підприємства.
Потім наші фахівці ретельно вивчають ваші потреби в автоматизації, враховують всі ваші побажання до майбутньої системи управління бізнесом, вибирають для вас найбільш оптимальний набір продуктів 1С підприємства (включаючи типові рішення інших компаній франчайзі, сертифіковані на 1С сумісно). Потім пишеться детальне технічне завдання на розробку 1С і план з налаштування 1С. Усі впровадження 1С розбивається на окремі етапи, кожен з яких надасть вам повне рішення на платформі 1С, яке вже можна використовувати в роботі.
Далі впровадження 1С бухгалтерії переходить на стадію програмування 1С згідно з технічним завданням та планом проекту. Розробляються програмні комплекси, які ретельно тестуються і удосконалюються на кожному етапі робіт з впровадження 1С підприємства. І тільки коли результат повністю задовольняє вашим потребам, це означає те, що впровадження 1С бухгалтерії або впровадження 1С підприємства підходить до завершення. 1С підприємство управління торгівлею може бути впроваджено до або після впровадження Бухгалтерії підприємства, але має ті ж стадії.

 Відповідальність і увага до деталей - ось складові успіху при установці 1С бухгалтерії або 1С торгівлі. Це дозволяє уникнути збою в системі і зайвих витрат надалі на супровід програм 1С. Ми розробляємо для вас індивідуальну технічну документацію по роботі з 1С підприємством, 1С бухгалтерією і 1С управлінням торгівлею з 1С версією 8, так і 1С версії 7.7. І звичайно, проводимо навчання персоналу по роботі з програмами 1С.

Супровід 1С підприємства

Впровадження 1С підприємства в цілому, як і впровадження 1С бухгалтерії зокрема, проводиться нами поетапно. Ми враховуємо найбільш актуальні завдання вашого бізнесу і діємо у відповідності з допустимими строками. Отримуючи результат на кожному етапі, ми допомагаємо вам економити. Продаж 1С підприємство 8.1, супровід 1С бухгалтерії і торгівлі проходить з мінімальними витратами часу і коштів. Ми враховуємо ваші побажання ви завжди можете розраховувати, що ми зробимо вам вигідне та всебічно влаштовує пропозиція. При цьому якість наших послуг з супроводу 1С таке, що вам не доведеться платити двічі за виконану роботу. Ми можемо економити ваш час, гнучко підлаштовуючи графік своїх відвідувань під вашу зайнятість.

Крім впровадження програм (впровадження 1С бухгалтерії або налаштування 1С торгівлі 7.7) ми займаємось повним супроводом 1С підприємства протягом усього життєвого циклу продукту. ІТС 1С - «Інформаційно-технологічний супровід 1С підприємства» - це диск, що містить консультаційні та технологічні матеріали. При купівлі 1С бухгалтерії 8 або іншої програми 1С версія 8, ви отримуєте у подарунок безкоштовну підписку на диск ІТС на півроку. Так само, кожен зареєстрований користувач 1С може підписатися на одержання диска ІТС за плату на термін від півроку до року. Оновлення 1С розрізняється за обсягом і наданому сервісу, що відбивається на ціні.

Після впровадження 1С підприємства , наприклад впровадження 1С бухгалтерії, ви завжди маєте оновлену версію програмного продукту: ми будемо регулярно безкоштовно постачати вам ІТС софт.

Для вас:

Ми пропонуємо наступні продукти і послуги за 1С підприємству та програмування:

• Програма 1С підприємство 7 і 8.1 (платформа і додаткові ліцензії),
• Конфігурація 1С Бухгалтерія 7.7,
• Конфігурація 1С Бухгалтерія підприємства 8
• Конфігурація 1С Торгівля склад 7.7,
• Конфігурація 1С Управління торгівлею 8
• Конфігурація 1С Зарплата і кадри 7.7,
• Конфігурація 1С Зарплата і управління персоналом 8,
• Конфігурація 1С Комплексна поставка 7.7,
• Конфігурація 1С Комплексна поставка 8
• Конфігурація 1С Виробництво + Бухгалтерія 7.7 Зарплата
• Конфігурація 1С Управління виробничим підприємством 8
• Диски ІТС 1С, 1С консалтинг, ІТС проф,
• Консалтинг 1С,
• Налаштування 1С
Та інші програми 1С, що не ввійшли до переліку основних продуктів 1С підприємства.

Програми 1С ефективно допоможуть вам налагодити контроль над своїм бізнесом. Це легко, швидко і результативно. Далі детальніше ви дізнаєтеся про те, як уникнути помилок у роботі своєї організації та вчасно реагувати на її потреби.

Супровід 1С

Коли інформаційне забезпечення 1С тільки з'явилася в нашій країні, воно виглядало зовсім не так, як сьогодні. Але за минулі роки 1С змінювався у відповідності з розвитком світової економіки і технологій. Щоб ви були в курсі останніх досягнень, створено супровід програми 1С - ІТС.

Інформаційно-технічний супровід 1С 8 містить масу корисної інформації для користувачів. Як вже було зазначено, оновлення та супровід 1С ІТС доступно кожному зареєстрованому користувачеві будь-якого програмного продукту 1С.

Коли ви підписуєтеся на супровід 1С 8, отримуєте електронне видання. Воно містить сучасну і кваліфіковану інформацію про те, що цікавить будь-якого успішного керівника або бухгалтера. Встановити Інформаційний супровід 1С підприємства або 1С бухгалтерію вам допоможе досвідчений фахівець - відповідальний співробітник нашої компанії.

Інформаційний Супровід 1С підприємства

Інформаційний Супровід 1С підприємства ділиться на кілька видів, залежно від специфіки діяльності вашої організації та її потреб. Ви можете оформити підписку на супровід 1С підприємства для бюджетної, медичної, будівельної та інших організацій. В ІТС входять оновлення конфігурацій та методичні матеріали, консультації, відповіді на запитання. Тобто Інформаційний супровід 1С підприємства - зручне і сучасне видання, корисне для різних видів комерційної діяльності.

Після установки ІТС у вашому розпорядженні опиняться форми документів нового зразка, рекомендації щодо ефективного способу застосування системи 1С, новини і, звичайно, поради. Навіть якщо у вашій компанії працює новачок, ознайомлення з ІТС дозволить йому швидко вникнути у всі нюанси автоматизованого контролю.

Ми поставляємо вам Інформаційний супровід 1С підприємства 8 без втрати даних, тобто на кожному новому диску зберігається вся корисна інформація з попередніх дисків. Встановлення, оновлення та супровід 1С ІТС проходить швидко і ефективно. Кожна поставка ІТС супроводжується консультацією і відповідями на всі ваші запитання.

Супровід 1С бухгалтерії

Супровід 1С бухгалтерії - один з найбільш затребуваних інформаційних продуктів. З його допомогою ви можете вести не тільки бухгалтерського, але й податковий облік з використанням останніх розробок і тенденцій у цій галузі. Супровід 1С бухгалтерії надасть всю необхідну інформацію про зміну законодавства та існуючих вимог до звітності.
Супровід 1С бухгалтерії

Супровід 1С бухгалтерії спрямоване на полегшення роботи бухгалтера. Воно містить відомості про те, як вести облік виробництва та торгових операцій. Звідси ви дізнаєтеся оптимальні способи взаємодії з податковими органами та персоналом, підтверджені реальними прикладами з життя. Супровід 1С бухгалтерії обов'язково містить дослідницькі та освітні статті з відомих журналів вашої професійної тематики.

Диск містить навчальний курс, який коротко і зрозуміло пояснить вам складні моменти. Супровід 1С бухгалтерії корисно для бухгалтерів всіх рангів. Ми встановимо вам цей програмний продукт як офіційний партнер фірми 1С, тобто ліцензовано і професійно.

Оновлення 1С

Якщо би люди не намагалися вдосконалювати свої знання та винаходи, ми зараз літали б на кукурузниками або їздили на паровозах. Кожен освічений і успішна людина прагне до того, щоб мати найкраще. Зрозуміло, це стосується і програмних продуктів.

Оновлення програми 1С - необхідний захід для тих організацій, які хочуть бути в курсі останніх змін в області автоматизованого контролю. Вимоги до ведення звітів, законодавство і навіть форми бланків постійно змінюються, а оновлення 1С 8.1 швидше інших продуктів реагує на зміни і виробляє все модернізації. Володіння інформацією сьогодні є запорукою успіху, значить, оновлення 1С 8 є запорукою вашого благополуччя.

Ми допоможемо вам бути в курсі. Оновлення платформи 1С входить в послуги з супроводження та обслуговування програмного забезпечення. До ваших послуг ми пропонуємо будь-яке оновлення конфігурації 1С:

• оновлення 1С підприємства,
• оновлення 1С бухгалтерія,
• оновлення 1С торгівля,
• оновлення 1С зарплата,
• оновлення 1С 8,
• оновлення 1С 8.0 на 8.1,
• оновлення 1С 8.1,
• оновлення 1С 7.7
• оновлення 1С бухгалтерія 7.7
• оновлення типових конфігурацій всіх видів

Оновлення 1С бухгалтерії 7.7, 8 і інших версій здійснюється акуратно і професійно. Ми віддаємо багато уваги збереженню і коректному поводженню з даними, що містилися у вашій базі до модернізації, включаючи вироблені раніше налаштування і зміни 1С.

Оновлення 1С підприємства

Оновлення 1С підприємства включає модернізацію всіх конфігурацій і установок. Ви можете провести цей процес самостійно, але у такому разі успіх залежить від версії, яка встановлена на вашому комп'ютері. Наприклад, оновлення 1С підприємства 7.7. краще довірити професіоналам. Як правило, некваліфіковані користувачам досить складно розібратися у всіх нюансах тієї версії.

Оновлення 1С підприємство 8.0 проходить дещо простіше. І тим не менш, гарантії, що ви збережете систему і дані, можуть дати тільки наші досвідчені співробітники.
Оновлення 1С підприємства сьогодні містить не тільки програмні зміни. Актуальна пропозиція є таким, тільки коли відображає останні проблеми та реалії свого часу. Тому оновлення 1С підприємства має інформацію про те, як вести доходи і витрати у зв'язку з сьогоднішньою економічною ситуацією та змінами в законодавстві. Тобто дійсно корисні відомості для бухгалтера, керівника і IT-фахівця будь-якої організації.

Оновлення 1С бухгалтерії

Оновлення 1С бухгалтерії також здійснюється нами в комплексі послуг з супроводу. Цей процес має свої особливості і технічні моменти. Наприклад, якщо ви ведете бухгалтерію відразу декількох підприємств, необхідно проводити оновлення 1С бухгалтерії для кожної інформаційної бази (стосується тільки версії 1С 7.7), а якщо у вас проводилася доробка 1С бухгалтерії, то вам слід відмовитися від автоматичного оновлення через Інтернет, щоб не втратити вироблені фахівцями зміни в програмі 1С.

Якщо ви намагаєтеся провести оновлення 1С бухгалтерії самостійно, вам необхідно знати і інші вузькі моменти - де використовувати шрифт певного виду, у яких випадках використовується двовимірний штрих-код та інші. Ми пропонуємо оновлення 1С бухгалтерії будь-версії, починаючи з базової і закінчуючи професійною базою, має великі зміни. Навіть якщо ви замовляли впровадження та встановлення 1С в інший франчайзі, можете запросити наших фахівців для оновлення і доставки ІТС.

Оновлення 1С бухгалтерії розрізняється в залежності від особливостей роботи і встановленої конфігурації. Іноді доводиться повністю міняти звичний алгоритм. Наші фахівці допоможуть вам не тільки модернізувати, але і провести коригування програмного забезпечення вашої організації.

Встановка 1С

Спочатку ви вивчаєте особливості та переваги тієї або іншої версії 1С. Перед придбанням отримуєте більш детальну консультацію у компанії-франчайзі. І ось настає момент, коли ви отримуєте зручний і якісний продукт для автоматизації діяльності своєї компанії - установка програми 1С.

Ми пропонуємо вам комфортно і економно отримати наступні професійні послуги:

• встановлення 1С 8.1,
• встановлення 1С 7.7,
• встановлення 1С 8 сервера,
• установка оновлень " 1С".
Установка 1С 8, 7.7 або інших версій ділиться на два етапу - встановлення платформи і настроювання конфігурацій. Крім цих базових послуг ми здійснюємо ще і впровадження, тобто адаптацію 1С під особливості вашого бізнесу.

На сьогоднішній день останньою розробкою фірми «1С» є продукт 1С версії 8.1 (проте вже випущений продукт 1С версії 8.2). Вони більш зручні в експлуатації, ніж попередні версії, а також засновані на сучасному законодавстві. Установка 1С 8.1 здійснюється нашими фахівцями з моменту появи цього програмного забезпечення. Під час співпраці з нами ви отримуєте докладні консультації та повний цикл робіт за цілком демократичними цінами від нашої компанії.

Встановка 1С підприємства

Встановка 1С підприємства 8 має той самий механізм, що й встановка 1С підприємства 7.7. Загальний алгоритм робіт такий: після запуску програми ви вибираєте мову. Потім ми фіксуємо у вашій системі програмні файли, драйвера та індивідуальний ключ.
На цьому етапі встановлення 1С підприємство переходить на стадію роботи з конфігураціями. Ми коректно зробимо для вас всі необхідні налаштування, заповнимо системні довідники та константи, зафіксуємо облікову політику. Мета цих заходів - забезпечити зручність роботи з системою. Установка 1С підприємства продумана таким чином, що копіювання ваших файлів відбувається автоматично під час запуску програми. Тобто ми гарантуємо збереження ваших даних, які ви згодом можете застосувати до нових налаштувань.
Після того, як закінчується встановлення 1С підприємства, ми налагоджуємо систему у відповідності з вашими конкретними побажаннями. Тобто ви отримуєте оновлене програмне забезпечення, при цьому працюєте у ньому за звичною схемою.

Встановка 1С бухгалтерії

Установка 1С бухгалтерії - не менш трудомісткий процес, який відбувається аналогічним чином. Установка 1С бухгалтерії може здійснюватися разом з іншими компонентами системи 1С підприємство. Наші фахівці мають великий досвід у цій області, тому ми дамо вам безкоштовні, але надзвичайно важливі поради про те, яка версія стане для вас найбільш оптимальною.
Установка 1С бухгалтерії має свої особливості, які залежать від виду і режиму роботи. Наприклад, процес ускладнюється, якщо ви ведете облік декількох підприємств. Або встановлення 1С бухгалтерії займає більше часу, коли робота йде з безліччю філій одного підприємства.
Установка 1С бухгалтерії 7.7 або 8 в будь-якому випадку починається з діагностики вашої системи. Триває індивідуальними настройками. І йде з регулярним оновленням. Дізнатися детальніше про кожному виді продукції 1С ви можете в нашій компанії, задавши питання консультанту.

Купити 1С

«Купити 1С? Або розробити власний інформаційне забезпечення?» - думав колись засновник скромної компанії Вася Пупкін. Все ж таки він володів непоганими розумовими даними, тому вирішив купити 1С. Який результат? Сьогодні перед нами виник керівник процвітаючого бізнесу Василь Пупкін, який стверджує, що успіх його бізнесу цілком залежить від того, що він організував ефективний контроль над своєю компанією.
Рішення купити 1С економить час, гроші і нерви. Час - це теж гроші, а нерви - це здоров'я. Отже, можна з упевненістю сказати, що купити 1С - значить отримати багато грошей і помолодіти.
Ну, ми трохи перебільшили. Тим не менш, купити 1С - значить дійсно полегшити собі життя. Яким чином? Читайте нижче.

Купити 1С підприємство

Які вигоди ви отримуєте, коли вирішуєте купити 1С підприємство?
• По-перше купити 1С підприємство набагато дешевше, ніж розробити власну інформаційну систему. Якщо ви хочете купити 1С підприємство, тобто готову платформу, вам не будуть потрібні витрати на роботи з проектування, кодування та іншим процесам.
• По-друге, купити 1С підприємство - значить заощадити час, що пішов би на розробку і випробування власної ІС. У нас є величезний досвід установки цього програмного продукту. Тому ми з впевненістю заявляємо, що купить 1С підприємство і впровадити його займе для вас всього кілька днів.
• По-третє, купити 1С підприємство - значить отримати систему, яка буде повністю підлаштована під ваші вимоги. Наші співробітники налаштовують конфігурації програми у відповідності з особливостями роботи вашої компанії. Тобто, якщо ви хочете купити 1С підприємство, вам не доведеться змінювати сформований механізм бізнес-процесів.
• Купити 1С підприємство вигідно як бюджетних, так і комерційним організаціям. Компанія «1С» розробила окремі конфігурації для будь-якої форми діяльності.
• Купити 1С підприємство вирішило більшість керівників і IT-фахівців у Росії та країнах СНД. Цей продукт найбільш поширений, тому вам завжди буде просто знайти відповідь на питання, що цікавить. Крім того, документообіг між організаціями йде набагато швидше і простіше, якщо вони вибрали варіант купити 1С підприємство.

Купити 1С підприємство ви можете в нашій компанії. Чи вигідно це для вас? Звичайно, адже ми встановимо і впровадимо вам даний продукт. Ще будемо регулярно проводити супровід та оновлення вашої системи. І звичайно, навчання співробітників з детальними консультаціями.

Купити 1С бухгалтерію

Чому рішення купити 1С бухгалтерії має вагомі переваги перед іншими можливими варіантами?
• По-перше, купити 1С бухгалтерії необхідно тим бухгалтерам, які ведуть облік декількох організацій одночасно. Обслуговування більше ніж одного підприємства - досить трудомісткий процес, якщо ви до сі пір не вирішили купити 1С бухгалтерії. Так стверджують провідні бухгалтера.
• По-друге, купити 1С бухгалтерію - значить бути в курсі останніх змін в законодавстві, вимог до заповнення звітів та інших документів.
• По-третє, купити 1С бухгалтерію важливо головним бухгалтерам або їх амбітним помічникам. Адже разом з основною платформою ви будете отримувати інформаційні та освітні статті та аналітичні огляди. Якщо ви хочете бути знайомим з останньої «бухгалтерської» думкою, треба просто купити 1С бухгалтерії.
• Купити 1С бухгалтерію дуже корисно тим людям, які ведуть операції з валютою, різні складні проводки або багатовимірний аналітичний облік. Адже рішення купити 1С бухгалтерію допоможе значно спростити ці процедури завдяки можливості адаптувати цей продукт під свої потреби.
• Якщо ви хочете грамотно спілкуватися з податковими органами, партнерами та колегами, вибирайте варіант купити 1С бухгалтерії. Це програмне забезпечення містить дійсно найбільш прості та ефективні рішення по роботі з зарплатою, різними податковими системами і грошовими потоками взагалі.

Купити 1С бухгалтерії ви можете в нашій компанії. Зателефонуйте прямо зараз за телефоном, вказаним у розділі «Контакти», і наш консультант відповість на всі ваші запитання. Ви отримаєте сучасний, зручний, економний і повністю автоматизований програмний продукт. Адже популярність 1С будується саме на цих якостях.