ВПРОВАДЖЕННЯ СУПРОВІД ДООПРАЦЮВАННЯ ПРОГРАМИ

 

1С ПІДПРИЄМСТВО

 

 

 

АВТОМАТИЗАЦІЯ

Виконуємо впровадження і підтримку рішень на базі програми "1С: Підприємство". Запускаємо нові рішення, модернізуємо і допрацьовуємо існуючі. Запускаємо проекти різного рівня складності для фізичних і юридичних осіб. Галузі, з якими ми працюємо: торгівля, послуги, мале і середнє виробництво. Працюємо з управлінським та бухгалтерським обліком. Використовуємо гнучку процедуру запуску нових рішень з мінімальними ризиками для замовника.

 

КОНСАЛТИНГ

Консультації - це і є велика частина того, що потрібно компаніям для нормальної роботи. Вчасно надана підтримка, підказка, втручання компетентних фахівців в процес сприяє розблокуванню процесів, а також нормальне їх виконання. Надаємо консалтинг в таких сферах: ІТ, управлінський облік, консультації по програмі 1С. Складаємо рекомендації за підсумками аудиту, розробляємо інструкції, проводимо навчання персоналу.

 

ІТ ПОСЛУГИ

Досвідчені фахівці та розуміння потреб клієнтів дозволяють нам надавати додаткові послуги в області інформаційних технологій. Отримання всіх необхідних для бізнесу ІТ послуг від одного постачальника - бажання наших клієнтів, і мета нашого проекту одночасно. Крім автоматизації обліку надаємо такі сервіси: аудит інформаційної системи, запуск рішень на віддалених серверах, робота в хмарі, хостинг і запуск сайтів, запуск ІТ системи з нуля "під ключ".

 

РІШЕННЯ, ЯКІ АВТОМАТИЗУЮТЬ БІЗНЕС:

 

BAS Роздрібна торгівля6 690
BAS Бугалтерія6 690
BAS Бугалтерія КОРП18 000
BAS Малий бізнес8 400
BAS Управління торгівлею8 400
BAS Комплексне управління підприємством34 000
BAS ERP180 000
BAS Управління холдингом210 000
BAS Документообіг КОРП62 700
Кліентська ліцензія3 300

 

 

 

Наші проекти | Купити 1С | Послуги з 1С | Програмування | Оренда сервера | FAQ 1C

Супровід, доопрацювання, консультація, навчання, по програмі 1С. Інформаційно-технічний консалтинг, погодинна і відрядна оплата. Запуск нових проектів, реалізація рішень під ключ.

© 2021 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ