ПРОЕКТУВАННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ СИСТЕМ

 

1С ПІДПРИЄМСТВО

 

 

 

АВТОМАТИЗАЦІЯ

Виконуємо впровадження і підтримку рішень на базі програми "1С: Підприємство". Запускаємо нові рішення, модернізуємо і допрацьовуємо існуючі. Запускаємо проекти різного рівня складності для фізичних і юридичних осіб. Галузі, з якими ми працюємо: торгівля, послуги, мале і середнє виробництво. Працюємо з управлінським та бухгалтерським обліком. Використовуємо гнучку процедуру запуску нових рішень з мінімальними ризиками для замовника.

 

КОНСАЛТИНГ

Консультації - це і є велика частина того, що потрібно компаніям для нормальної роботи. Вчасно надана підтримка, підказка, втручання компетентних фахівців в процес сприяє розблокуванню процесів, а також нормальне їх виконання. Надаємо консалтинг в таких сферах: ІТ, управлінський облік, консультації по програмі 1С. Складаємо рекомендації за підсумками аудиту, розробляємо інструкції, проводимо навчання персоналу.

 

ІТ ПОСЛУГИ

Досвідчені фахівці та розуміння потреб клієнтів дозволяють нам надавати додаткові послуги в області інформаційних технологій. Отримання всіх необхідних для бізнесу ІТ послуг від одного постачальника - бажання наших клієнтів, і мета нашого проекту одночасно. Крім автоматизації обліку надаємо такі сервіси: аудит інформаційної системи, запуск рішень на віддалених серверах, робота в хмарі, хостинг і запуск сайтів, запуск ІТ системи з нуля "під ключ".

 

< РАБОТА У РЕЖИМІ: МОБІЛЬНІСТЬ, ЗАХИЩЕНІСТЬ, БАГАТОЗАДАЧНІСТЬ >

 

 

+38(050)13-97-555 Viber

Супровід 1С у: Київ, Львів, Луцьк, Вінниця, Полтава, І-Франківськ, Чернівці.

© 2020 1С ПРОЕКТИ ТА РІШЕННЯ